Husky | Falcon 2
Husky Falcon 2 je ultraľahký odolný stan z kategórie Extreme pre 2 až 3 ľudí. Poskytuje vnútorný priestor 210 x 150 cm a dve priestranné predsienky (cca 110 x 220 cm), pri celkovej hmotnosti 3,8 kg a výbornú odolnosti voči poveternostným podmienkam. Vodeodolnosť vonkajšieho plášťa je až 6000 mm H20, podlážky 10 až 13 000 mm H20 a v kombinácii s Ripstop úpravou, duralovými tyčkami a snehovými límcami odolá naozaj akýmkoľvek podmienkam. Vonkajšia konštrukcia stanu umožňuje postaviť stan aj bez vnútornej spálne a zároveň uľahčuje jeho stavanie pri nepriaznivom počasí. Samozrejmosťou je výbava ako vetracie okná (otvárateľné a zatvárateľné aj zvnútra), odkladacie vrecká a sieťová odkladacia polička pod stropom a dve priestranné predsienky vytvorené tretím, kratším prútom.
Stan Husky Falcon 2 je ideálny stan do náročných podmienok a na aktivity ako horolezectvo, skialpinizmus, trekking, cykloturistiku, no posúži aj pri rade iných outdoorových aktivít.
Video s predstavením stanu Husky Falcon 2 nájdete v sekcii Videá výrobkov.
Stan Husky Falcon 2 je ideálny stan do náročných podmienok a na aktivity ako horolezectvo, skialpinizmus, trekking, cykloturistiku, no posúži aj pri rade iných outdoorových aktivít.
Video s predstavením stanu Husky Falcon 2 nájdete v sekcii Videá výrobkov.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rok kolekcie | 2018 |
| Hmotnosť | minimálna 3,8 / celková 4,2 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , priedušný Nylon 190T |
| Rozmer v zbalenom stave | 17 x 45 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , duralové odľahčené kolíky , opravárenská sada , snežné goliere |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | 2 (cca 90 x 220 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 13 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 120 (115) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 4,2 kg |
| Materiál prútov | Dural |
| Rozmer - vonkajší | cca 220 x 340 x 120 cm |
| Rozmer - vnútorný | cca 220 x 155 x 115 cm |





