Husky | Flite 5
Husky Flite je pohodlná a ľahká nafukovacia karimatka s 5 centimetrovou izolačnou vrstvou. viac
Husky Flite je pohodlná a ľahká nafukovacia karimatka s 5 centimetrovou izolačnou vrstvou. Karimatka je vybavená RipStop úpravou, ktorá zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Husky Flite sa pýši hmotnosťou len 355 gramov, čo z nej robí veľmi jednoducho zbaliteľného spoločníka na cestách.
Parametre: Nízka hmotnosť; Izolačná vrstva 5 cm proti chladu a nerovnostiam terénu; Vyrobená z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Jednoducho skladná; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch
Parametre: Nízka hmotnosť; Izolačná vrstva 5 cm proti chladu a nerovnostiam terénu; Vyrobená z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Jednoducho skladná; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch
Parametre
| Materiál | 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 180 x 50 x 5 |
| Hmotnosť | 0,355 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 16 x 9 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Hrúbka | 5 cm |
| R - Tepelný koeficient | 7 , 1 |










