Coleman | Darwin 2
Coleman Darwin 2 je malý, ľahký, spoľahlivý a jednoduchý turistický vodotesný stan zaberajúci minimum priestoru. Sklolaminátové tyče a spoľahlivá konštrukcia zaručujú dobrú ochranu počas búrky a vetra. viac
Coleman Darwin 2 je malý, ľahký, spoľahlivý a jednoduchý turistický vodotesný stan zaberajúci minimum priestoru. Sklolaminátové tyče a spoľahlivá konštrukcia zaručujú dobrú ochranu počas búrky a vetra. Všitá podlaha chráni vnútro stanu pred hmyzom a vodou a zaisťuje vyššiu úroveň pohodlia, materiál je nehorľavý a preto výnimočne bezpečný. Vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú ochranu pred vetrom aj počas búrky. Dvojprútová kopula má veľmi jednoduchú stavbu, apsida zaisťuje dosť priestoru na úschovu batohov, ktoré ostanú v suchu, no nebudú zavadzať v priestore na spanie. Stan Darwin 2 je ideálna voľba pre každého, kto hľadá kombináciu spoľahlivý malý turistický stan s jednoduchou a rýchlou stavbou.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 210 x 140 x 100 cm |
| Certifikácia | UVGuard™ |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 46 x 15.5 x 15.5 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 2 500 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 105 cm |








