Husky | Beasy 3
Husky Beasy 3 Blackroom je trojmiestny stan so špeciálnou konštrukciou s jednoduchým a rýchlym rozložením. viac
Husky Beasy 3 Blackroom je trojmiestny stan so špeciálnou konštrukciou s jednoduchým a rýchlym rozložením.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , priedušný Nylon 185T |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 185T polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 95 cm |
| Príslušenstvo | sada na opravu |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 2 predsiene , každá cca 90 x 180 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 7 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , podlepené švy , polyester |
| Vchody | 2 |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 5,1 kg |
| Rozmer - vonkajší | 340 x 190 x 150 cm |
| Rozmer - vnútorný | 210 x 180 x 145 cm |
| Kolíky | ocelové |




