Coleman | Cobra 2
Coleman Cobra 2 je ľahký stan ideálny pre začínajúceho turistu. Stan je vodotesný, vetruvzdorný a rýchlo postaviteľný. Všitá podlaha chráni pred hmyzom, vodou a zvyšuje pohodlie, materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze. viac
Coleman Cobra 2 je ľahký stan ideálny pre začínajúceho turistu. Stan je vodotesný, vetruvzdorný a rýchlo postaviteľný. Všitá podlaha chráni pred hmyzom, vodou a zvyšuje pohodlie, materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze. Hliníové tyče silno a dobre reagujú na vietor a sú so strategicky umiestnenými kotevnými šnúrami, ktoré pomáhajú ukotviť stan a zlepšiť jeho výkon
Parametre
| Typ | Klin |
|---|---|
| Rozmer | 190 x 270 x 100 cm |
| Hmotnosť | 2,3 kg |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 94 cm |









