Camp | Minima 2 SL
Camp Minima 2 SL je extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 2 osoby s hmotnosťou len 1,5 kg. viac
Camp Minima 2 SL je extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 2 osoby s hmotnosťou len 1,5 kg.
Extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 2 osoby. Hmotnosť len 1,5 kg !!! Ideálny pre turistiku a alpinizmus. Jedná sa o jeden z najľahších 2-plášťových stanov na svete pre 2 osoby. Konštrukciu tvoria 2 duralové prúty, vyznačujúce sa vysokou elasticitou a pevnosťou. Aj keď je tento stan veľmi ľahký určite Vám zabezpečí dobrý úkryt aj v náročnejšom počasí. Nepremokavá podlaha Vás udrží v suchu a pevné duralové prúty zabezpečia stabilitu stanu pri silnejšom vetre. Spálňa stanu má rozmer 220 x 125 cm a pohodlne sa v nej vyspia dve osoby spolu s batožinou. Podlaha predsiene má taktiež nepremokavú dlážku a vďaka tomu sa aj tam dá uschovať batožina. Zbalený stan je vo forme malého valca s rozmermi len 16 x 33 cm a pri Vašich trekoch Vás veľmi nezaťaží a nezaberie Vám veľa miesta.
Stan Camp Minima 2 SL je ideálna voľba pre každého dvojicu dobrodruhov, ktorý hľadajú extra ľahký, stabilný a spoľahlivý stan na ich expedície a treky.
Extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 2 osoby. Hmotnosť len 1,5 kg !!! Ideálny pre turistiku a alpinizmus. Jedná sa o jeden z najľahších 2-plášťových stanov na svete pre 2 osoby. Konštrukciu tvoria 2 duralové prúty, vyznačujúce sa vysokou elasticitou a pevnosťou. Aj keď je tento stan veľmi ľahký určite Vám zabezpečí dobrý úkryt aj v náročnejšom počasí. Nepremokavá podlaha Vás udrží v suchu a pevné duralové prúty zabezpečia stabilitu stanu pri silnejšom vetre. Spálňa stanu má rozmer 220 x 125 cm a pohodlne sa v nej vyspia dve osoby spolu s batožinou. Podlaha predsiene má taktiež nepremokavú dlážku a vďaka tomu sa aj tam dá uschovať batožina. Zbalený stan je vo forme malého valca s rozmermi len 16 x 33 cm a pri Vašich trekoch Vás veľmi nezaťaží a nezaberie Vám veľa miesta.
Stan Camp Minima 2 SL je ideálna voľba pre každého dvojicu dobrodruhov, ktorý hľadajú extra ľahký, stabilný a spoľahlivý stan na ich expedície a treky.
Parametre
| Typ | Apsida |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vonkajší materiál | Nylon Ripstop 30D |
| Rozmer v zbalenom stave | 33 x 16 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | 1 |
| Vodeodolnosť tropika | 2 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 5 000 mm |
| Materiál podlaha | 70D Nylon 190T / N |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 93 |
| Celková hmotnosť | 1,5 kg |
| Materiál prútov | Alu 7001 |
| Rozmer - vonkajší | 136 x 310 x 93 cm |
| Rozmer - vnútorný | 125 x 220 x 89 cm |















