Coleman | Darwin 2 Plus
Coleman Darwin 2 Plus je samonosný turistický vodotesný stan s ochranou pred slnkom SPF 50 a dvoma skríženými prútmi, tvoriacimi spálňu a tretia predsunutá tyč vytvára priestrannú predsienku s integrovanou podlahou. viac
Coleman Darwin 2 Plus je samonosný turistický stan s predsienkou - dva skríženéi prúty tvoria spálňu a tretia predsunutá tyč vytvára priestrannú predsienku s integrovanou podlahou. Zatemniteľné priehľadné okná v predsieni dodávajú dostatok svetla vo vnútri. Vodotesný stan s všitou podlahou chráni pred hmyzom a vodou, jeho materiál zaisťuje okrem dobrej vodeodolnosti aj nehorľavosť. Vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor aj počas búrky. Stan Darwin 2 Plus má navyše ochrana proti slnku UVGuard™, ktorá s ochranným faktorom SPF50 poskytuje skvelú ochranu proti ultrafialovému žiareniu a tým pádom aj teplu.
Coleman Dawrin 2 Plus je ideálny kompromis medzi ľahkým turistickým stanom, no dobrou výbavou a dostatkom priestoru, ktorý oceníte aj pri dlhšom pobyte na jednom mieste.
Coleman Dawrin 2 Plus je ideálny kompromis medzi ľahkým turistickým stanom, no dobrou výbavou a dostatkom priestoru, ktorý oceníte aj pri dlhšom pobyte na jednom mieste.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 140 x 310 x 120 cm |
| Hmotnosť | 4,2 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 57 x 16 x 15 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zvárané , PE (obývací priestor) , plne integrované (spálňa) |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 120 cm |
| Body kríženia | 2 |










