Husky | Brofur 4
Husky Brofur 4 je väčšou verziou obľúbeného Brofur 3 a zároveň je to extrémne ľahký dvojplášťový samonosný model stanu až pre štyri osoby, vhodný pri horolezectve, trekingu, cykloturistike ale aj pri obyčajnom kempovaní. viac
Husky Brofur 4 je väčšou verziou obľúbeného Brofur 3 a zároveň je to extrémne ľahký dvojplášťový samonosný model stanu až pre štyri osoby, vhodný pri horolezectve, trekingu, cykloturistike ale aj pri obyčajnom kempovaní.
Stan Brofur 4 zvládne rôzne náročné klimatické podmienky, vďaka kvalitným materiálom, ktoré boli použité pri výrobe. Napríklad vonkajšia konštrukcia stanu je vyrobená z ľahkého ale odolného duralu čo spolu s odľahčenými kolíkmi na ukotvenie zabezpečia stabilitu aj v nepriaznivom počasí. Záter materiálov vonkajšieho stanu aj podlahy z Polyuretánu zabraňuje prieniku vody. Vysokú odolnosť, priedušnosť a pohodlie zaručujú aj kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené oba plášte stanu a podlaha. Komfortný oddych v tomto stane poskytuje spálňa s rozmerom 210 x 240 cm. Táto spálňa je tvorená odopínacou sieťou, vďaka čomu je dostatočne priedušná. Po bokoch stien spálni sa taktiež nachádzajú malé vrecká na uloženie drobností. Na bočných stenách spálne sa tiež nachádzajú dve ventilačné okienka, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu stanom a tým ho ochladzujú pri vysokých teplotách. Hlavný úložný priestor predstavuju dve predsiene, ktoré sa nachádzajú na bokoch stanu a tu je možné si odložiť aj väčšiu batožinu. Stan má taktiež dve okná cez ktoré prichádza do stanu v prípade potreby svetlo. Súčasťou balenia stanu Brofur 4 je aj opravárenský set a kompresný obal.
Husky Brofur 4 je ideálna voľba pre každého, kto potrebuje na svoje cesty odolný, priestranný a hlavne ultraľahký stan, vďaka čomu sa bude pohodlne nosiť pri cestovaní.
Stan Brofur 4 zvládne rôzne náročné klimatické podmienky, vďaka kvalitným materiálom, ktoré boli použité pri výrobe. Napríklad vonkajšia konštrukcia stanu je vyrobená z ľahkého ale odolného duralu čo spolu s odľahčenými kolíkmi na ukotvenie zabezpečia stabilitu aj v nepriaznivom počasí. Záter materiálov vonkajšieho stanu aj podlahy z Polyuretánu zabraňuje prieniku vody. Vysokú odolnosť, priedušnosť a pohodlie zaručujú aj kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené oba plášte stanu a podlaha. Komfortný oddych v tomto stane poskytuje spálňa s rozmerom 210 x 240 cm. Táto spálňa je tvorená odopínacou sieťou, vďaka čomu je dostatočne priedušná. Po bokoch stien spálni sa taktiež nachádzajú malé vrecká na uloženie drobností. Na bočných stenách spálne sa tiež nachádzajú dve ventilačné okienka, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu stanom a tým ho ochladzujú pri vysokých teplotách. Hlavný úložný priestor predstavuju dve predsiene, ktoré sa nachádzajú na bokoch stanu a tu je možné si odložiť aj väčšiu batožinu. Stan má taktiež dve okná cez ktoré prichádza do stanu v prípade potreby svetlo. Súčasťou balenia stanu Brofur 4 je aj opravárenský set a kompresný obal.
Husky Brofur 4 je ideálna voľba pre každého, kto potrebuje na svoje cesty odolný, priestranný a hlavne ultraľahký stan, vďaka čomu sa bude pohodlne nosiť pri cestovaní.
Parametre
| Rozmer | 230 x 390 x 13 cm |
|---|---|
| Certifikácia | ISO_811_2018 |
| Hmotnosť | 4,9 kg |
| Konštrukcia | dvojplášťový tunelový stan s vonkajšou konštrukciou |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | priedušný Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Rozmer v zbalenom stave | 53 x 19 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , kompresný obal , duralové odľahčené kolíky |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 130 cm |
| Body kríženia | 2 |
| Celková hmotnosť | 5,35 kg |
| Kolíky | odľahčené |













