Husky | Sawaj Triton 3
Husky Sawaj Triton 3 je ultraľahký trojmiestny stan s hmotnosťou iba 2,1 kg, ideálny na turistiku a cykloturistiku. Zároveň je prvým modelom z rady ultralight, ktorý ponúka aj priestrannú a samonosnú predsieň. viac
Husky Sawaj Triton 3 je ultraľahký trojmiestny stan s hmotnosťou iba 2,1 kg, ideálny na turistiku a cykloturistiku. Zároveň je prvým modelom z rady ultralight, ktorý ponúka aj priestrannú a samonosnú predsieň.
Ak hľadáte kompromis medzi nízkou váhou stanu a dostatočným priestorom tento stan je ideálny. Vďaka tomu, že je ultraľahký na vaších expedíciách vás veľmi nezaťaží, poskytne komfort pri cestovaní a taktiež prístrešie až trom ľuďom. Zložený má rozmer iba 55 × 15 cm. Práve preto je určený najmä všetkým priaznivcom cykloturistiky a trekingu. Stan Sawaj Triton 3 je vďaka geodetickej konštrukcii mimoriadne stabilný a priedušný. Extrémne nízka váha bola docielená vďaka použitým materiálom ako je ultra ľahký nylon v kombinácii s duralovou konštrukciou a duralovými kolíkmi. To všetko je podčiarknuté obojstranným silikónovým záterom, čo zabezpečí výbornú odolnosť voči akémukoľvek počasiu. Stan teda ponúka priestranný vnútorný priestor so samonosnou predsienkou pre tri osoby a ich batožinu. K dispozícií je možnosť postaviť stan ako so spálňou a predsieňou, tak aj iba s podlahou. Spálňa stanu postavená spolu spredsieňou má aj tak dostatok priestoru pre tri osoby s rozmerom 225 x 165 cm. Stan je napriek jedinému vchodu dobre odvetraný, vďaka dvom vetracím otvorom vo vrchnej časti. Samozrejmosťou je dostatok odkladacích priestorov na drobnosti v priedsieni a vo vnútri stanu - vrecká po bokoch.
Stan Husky Sawaj Triton 3 je ideálnou voľbou pre turistov aj cyklistov, ktorí hľadajú ľahký stan v ktorom počas oddychu na ich cestách nájdu komfortný a kvalitný odpočinok.
Ak hľadáte kompromis medzi nízkou váhou stanu a dostatočným priestorom tento stan je ideálny. Vďaka tomu, že je ultraľahký na vaších expedíciách vás veľmi nezaťaží, poskytne komfort pri cestovaní a taktiež prístrešie až trom ľuďom. Zložený má rozmer iba 55 × 15 cm. Práve preto je určený najmä všetkým priaznivcom cykloturistiky a trekingu. Stan Sawaj Triton 3 je vďaka geodetickej konštrukcii mimoriadne stabilný a priedušný. Extrémne nízka váha bola docielená vďaka použitým materiálom ako je ultra ľahký nylon v kombinácii s duralovou konštrukciou a duralovými kolíkmi. To všetko je podčiarknuté obojstranným silikónovým záterom, čo zabezpečí výbornú odolnosť voči akémukoľvek počasiu. Stan teda ponúka priestranný vnútorný priestor so samonosnou predsienkou pre tri osoby a ich batožinu. K dispozícií je možnosť postaviť stan ako so spálňou a predsieňou, tak aj iba s podlahou. Spálňa stanu postavená spolu spredsieňou má aj tak dostatok priestoru pre tri osoby s rozmerom 225 x 165 cm. Stan je napriek jedinému vchodu dobre odvetraný, vďaka dvom vetracím otvorom vo vrchnej časti. Samozrejmosťou je dostatok odkladacích priestorov na drobnosti v priedsieni a vo vnútri stanu - vrecká po bokoch.
Stan Husky Sawaj Triton 3 je ideálnou voľbou pre turistov aj cyklistov, ktorí hľadajú ľahký stan v ktorom počas oddychu na ich cestách nájdu komfortný a kvalitný odpočinok.
Parametre
| Typ | Kopula / Geodetický |
|---|---|
| Rozmer | 250 × 300 × 130 |
| Konštrukcia | dvojplášt'ová samonosná vnútorná , 2 prúty |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , Priedušný Nylon 20D |
| Vonkajší materiál | 20D Nylon Ripstop , obojstranne silikónový záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 55 × 15 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 70D 210T Nylon |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 130 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 2,8 kg |
| Kolíky | dural |













