Husky | Felen 2-3
Husky Felen 2-3 je extrémne odolný a pevný expedičný stan pre 2 až 3 osoby s veľkou predsienkou. viac
Husky Felen 2-3 je extrémne odolný a pevný expedičný stan pre 2 až 3 osoby s veľkou predsienkou. Stan Felen je dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou extrémne pevnou konštrukciou geodetického typu, ktorú tvoria 4 duralové tyčky (priemer 8,5 mm), ktoré sa križujú až na 7 miestach a zabezpečujú tak výnimočnú stabilitu a odolnosť voči akémukoľvek počasiu. Prúty sú o stan prichytené kombináciou textilných tunelov, do ktorých sa tyčka prevlečie a klasických plastových háčikov na zacvaknutie stanu o tyčku. Podlaha z 190T Polyesteru so záterom s vodným stĺpcom 10 000 mmm H2O a vonkajší stan z 210T Polyesteru so záterom s vodným stĺpcom 6 000 mm H2O zabezpečia abslútnu vodeodolnosť, Ripstop úprava pomôže stan ochrániť pred mechanickým poškodením. Stan má vzhľadom na svoju pevnú konštrukciu a ponúkaný vnútorný priestor nízku hmotnosť - 4,8 kg.
Vnútorný stan ponúka priestor cca 210 x 150 cm a poslúži pohodlne 2 osobám, no bez problémov sa v ňom vyspia aj traja. Samozrejmosťou sú vetracie okná a vnútorné úložné priestory na drobnosti, batohy a výstroj sa pohodlne zmestia do rozmernej predsienky (cca 110 x 150 cm). Okrem variantu pre 2 až 3 osoby sa stan Felen vyrába aj vo väčšom variante pre 3 až 4 osoby.
Vnútorný stan ponúka priestor cca 210 x 150 cm a poslúži pohodlne 2 osobám, no bez problémov sa v ňom vyspia aj traja. Samozrejmosťou sú vetracie okná a vnútorné úložné priestory na drobnosti, batohy a výstroj sa pohodlne zmestia do rozmernej predsienky (cca 110 x 150 cm). Okrem variantu pre 2 až 3 osoby sa stan Felen vyrába aj vo väčšom variante pre 3 až 4 osoby.
Parametre
| Materiál | Polyester , Dural , Polyester Ripstop |
|---|---|
| Typ | Geodetický |
| Vetracie okná | 4 |
| Vnútorný materiál | priedušný Nylon 210T + siet’ová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | PU záter , 210T polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 20 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , sada na opravu |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | 1 (cca 110 x 150 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | 190T Polyester |
| Vchody | 1 do vnútorného stanu , 2 do predsienky |
| Výška stanu | 130 cm |
| Body kríženia | 7 |
| Celková hmotnosť | 4,8 kg |
| Rozmer - vonkajší | 150 × 320 × 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | cca 150 x 210 x 125 cm |
| Kolíky | dural |




