Camp | Minima 3 SL
Camp Minima 3 SL je extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 3 osoby s hmotnosťou len 2,1 kg. viac
Camp Minima 3 SL je extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 3 osoby s hmotnosťou len 2,1 kg.
Extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 3 osoby. Hmotnosť len 2,1 kg !!! Ideálny pre turistiku a alpinizmus. Konštrukciu tvoria 2 duralové prúty, vyznačujúce sa vysokou elasticitou a pevnosťou. Aj keď je tento stan veľmi ľahký určite Vám zabezpečí dobrý úkryt aj v náročnejšom počasí. Nepremokavá podlaha Vás udrží v suchu a pevné duralové prúty zabezpečia stabilitu stanu pri silnejšom vetre. Spálňa stanu má rozmer 220 x 190 cm a pohodlne sa v nej vyspia tri osoby spolu s batožinou. Podlaha predsiene má taktiež nepremokavú dlážku a vďaka tomu sa aj tam dá uschovať batožina. Zbalený stan je vo forme malého valca s rozmermi len 17 x 37 cm a pri Vašich trekoch Vás veľmi nezaťaží a nezaberie Vám veľa miesta.
Stan Camp Minima 3 SL je ideálna voľba pre každého trojicu / rodinku dobrodruhov, ktorý hľadajú extra ľahký, stabilný a spoľahlivý stan na ich expedície a treky.
Extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 3 osoby. Hmotnosť len 2,1 kg !!! Ideálny pre turistiku a alpinizmus. Konštrukciu tvoria 2 duralové prúty, vyznačujúce sa vysokou elasticitou a pevnosťou. Aj keď je tento stan veľmi ľahký určite Vám zabezpečí dobrý úkryt aj v náročnejšom počasí. Nepremokavá podlaha Vás udrží v suchu a pevné duralové prúty zabezpečia stabilitu stanu pri silnejšom vetre. Spálňa stanu má rozmer 220 x 190 cm a pohodlne sa v nej vyspia tri osoby spolu s batožinou. Podlaha predsiene má taktiež nepremokavú dlážku a vďaka tomu sa aj tam dá uschovať batožina. Zbalený stan je vo forme malého valca s rozmermi len 17 x 37 cm a pri Vašich trekoch Vás veľmi nezaťaží a nezaberie Vám veľa miesta.
Stan Camp Minima 3 SL je ideálna voľba pre každého trojicu / rodinku dobrodruhov, ktorý hľadajú extra ľahký, stabilný a spoľahlivý stan na ich expedície a treky.
Parametre
| Typ | Apsida |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vonkajší materiál | Nylon Ripstop 30D |
| Rozmer v zbalenom stave | 37 x 17 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 1 |
| Vodeodolnosť tropika | 2 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 5 000 mm |
| Materiál podlaha | 70D Nylon 190T / N |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 113 |
| Celková hmotnosť | 2,5 kg |
| Materiál prútov | Alu 7001 |
| Rozmer - vonkajší | 190 x 310 x 113 cm |
| Rozmer - vnútorný | 180 x 220 x 109 cm |















