Coleman | Darwin 3 Plus
Coleman Darwin 3 Plus je samonosný turistický vodotesný stan s SPF 50 a dvoma skríženými prútmi, tvoriacimi spálňu a tretia predsunutá tyč vytvára priestrannú predsienku s integrovanou podlahou. Materiál sa nerozhorí, sám uhasne a sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. viac
Coleman Darwin 3 Plus je samonosný turistický stan s dvoma skríženými prútmi, tvoriacimi spálňu a tretia predsunutá tyč vytvára priestrannú predsienku s integrovanou podlahou. Zatemniteľné priehľadné okná v predsieni dodávajú dostatok svetla vo vnútri. Vodotesný stan s všitou podlahou chráni pred hmyzom a vodou, jeho materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze. Vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. Stan má navyše ochrana proti slnku UVGuard™, ktorá s ochranným faktorom SPF 50 poskytuje skvelú ochranu proti ultrafialovému žiareniu.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 180 x 320 x 130 cm |
| Hmotnosť | 4,9 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 19 x 19 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zvárané , PE (obývací priestor) , plne integrované (spálňa) |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 130 cm |









