Pinguin | Arris
Pinguin Arris je kompaktný dvojmiestny stan s jedným vchodom a malou predsienkou s unikátnou konštrukciou s rozvetvujúcim sa prútom. viac
Pinguin Arris je kompaktný dvojmiestny stan s jedným vchodom a malou predsienkou. Má unikátnu pevnú prútovou konštrukciu z duralovej zliatiny 7001 T6 - tvorí ju jeden prút, ktorý sa v prednej aj zadnej časti rozvetvuje na obe strany do bokov. Tá vytvára lichobežníkový pôdorys s priestorom na spanie pre dve osoby a s menšou predsienkou na uloženie batožiny.
Tropiko stanu je z Polyesteru s PU záterom s vodným stĺpcom 4000 mm H2O, švy sú podlepené páskou. Podlážka má odolnosť až 10 000 mm H20. Stan má hmotnosť iba 2,3 kg a výborne sa hodí na turistiku a treky, no dobre poslúži aj na cyklo- a motorkárske výlety a všade tam, kde oceníte jeho nízku hmotnosť a jednoduché a rýchle rozloženie a zloženie.
Tropiko stanu je z Polyesteru s PU záterom s vodným stĺpcom 4000 mm H2O, švy sú podlepené páskou. Podlážka má odolnosť až 10 000 mm H20. Stan má hmotnosť iba 2,3 kg a výborne sa hodí na turistiku a treky, no dobre poslúži aj na cyklo- a motorkárske výlety a všade tam, kde oceníte jeho nízku hmotnosť a jednoduché a rýchle rozloženie a zloženie.
Parametre
| Materiál | Polyester , PU záter , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 42 x 15 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno (cca 70 x 70 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Nylon |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 100 (105) cm |
| Celková hmotnosť | 2,3 kg |
| Materiál prútov | Yunan Dural 7001 T6 |
| Rozmer - vonkajší | cca 290 x 140 x 105 cm |
| Rozmer - vnútorný | 210 x 130-100 x 100 cm |
| Kolíky | 13 ks |













