Pinguin | Arris Extreme
Pinguin Arris Extreme je upravená verzia dvojmiestneho stanu Arris do mimoriadne zložitých poveternostných podmienok. Vyniká pevnosťou a nízkou hmotnosťou. viac
Pinguin Arris Extreme je upravená verzia dvojmiestneho stanu Arris do mimoriadne zložitých poveternostných podmienok. Má unikátnu pevnú prútovou konštrukciu z duralovej zliatiny 7001 T6 - tvorí ju jeden prút, ktorý sa v prednej aj zadnej časti rozvetvuje na obe strany do bokov. Tá vytvára lichobežníkový pôdorys s priestorom na spanie pre dve osoby a s menšou predsienkou na uloženie batožiny.
Ultraľahká silikonizovaná ripstop tkanina na tropiku s UV ochranou ušetrí hmotnosť, vďaka čomu tento stan napriek svojej odolnosti váži iba 2,1 kg. Arris Extreme je ideálny pre každého, kto hľadá dostatočne rozmerný samonosný stan s minimálnou hmotnosťou a jednoduchou stavbou. Vynikajúco sa hodí na cyklovýlety, treky a dlhšiu turistiku alebo pre motorkárov a všetkých, ktorým záleži na čo najnižšej hmotnosti no zároveň očakávajú spoľahlivosť aj pre prípad ťažkých podmienok.
Ultraľahká silikonizovaná ripstop tkanina na tropiku s UV ochranou ušetrí hmotnosť, vďaka čomu tento stan napriek svojej odolnosti váži iba 2,1 kg. Arris Extreme je ideálny pre každého, kto hľadá dostatočne rozmerný samonosný stan s minimálnou hmotnosťou a jednoduchou stavbou. Vynikajúco sa hodí na cyklovýlety, treky a dlhšiu turistiku alebo pre motorkárov a všetkých, ktorým záleži na čo najnižšej hmotnosti no zároveň očakávajú spoľahlivosť aj pre prípad ťažkých podmienok.
Parametre
| Materiál | Nylon , Nylon RipStop Silikonizovaný + UV ochrana) |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 42 x 15 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno (cca 70 x 70 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 100 (105) cm |
| Celková hmotnosť | 2,1 kg |
| Materiál prútov | Dural 7001 T6 |
| Rozmer - vonkajší | cca 290 x 140 x 105 cm |
| Rozmer - vnútorný | 210 x 130-100 x 100 cm |
| Kolíky | 13 ks |




