Pinguin | Scout
Pinguin Scout je univerzálny ľahký a jednoduchý stan pre všetky typy turistiky, pri plnom ukotvení i veľmi stabilný. viac
Pinguin Scout je univerzálny ľahký a jednoduchý 2-3 miestny stan (šírka spálne 150 cm) pre všetky typy turistiky, pri plnom ukotvení i veľmi stabilný. Samonosná konštrukcia s malou predsienkou (apsidou) pre uloženie batožiny. Rozmez zbaleného stanu je 19 x 46 cm, hmotnosť 3,2 kg.
Parametre
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 19 x 46 cm |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | Áno (hĺbka cca 60 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | RipStop Polyetylén |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 110 (115) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,2 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Rozmer - vonkajší | cca 280 x 150 x 115 cm |
| Rozmer - vnútorný | cca 220 x 150 x 110 cm |
| Kolíky | 12 ks |


