Husky | Bizon 3 Plus
Husky Bizon 3 Plus je vylepšenou verziou obľúbeného a priestranného trojmiestneho stanu Bizon stanu z rady Outdoor. Bizon 3 Plus má priestrannú spálňu pre 3 osoby, dva vchody a jednu väčšiu predsieň a jednu menšiu apsidu. viac
Husky Bizon 3 Plus je vylepšenou verziou obľúbeného a priestranného trojmiestneho stanu Bizon stanu z rady Outdoor. Bizon 3 Plus má priestrannú spálňu pre 3 osoby, dva vchody a jednu väčšiu predsieň a jednu menšiu apsidu. Oproti staršej verzii má zvýšenú vodeodolnosť, výrazne zníženú hmotnosť a o niečo priestrannejšiu spálňu, zmenila sa tiež konštrukcia, prúty sa nachádzajú vo verzii Plus pod tropikom, nie z jeho vonkajšej strany. V stane nájdete nielen dostatok priestoru na pohodlné vyspatie až 3 osôb (núdzovo aj 4), ale aj dostatok úložného priestoru na batožinu aj všetko nevyhnutné na dlhší pobyt napríklad v kempe. Väčšia predsienka má rozmer cca 110 x 220 cm, v spálni s rozmerom cca 210 x 200 cm sa nachádzajú dve vrecká na drobnosti po bokoch, horná odopínateľná sieťka pod stropom a šnúrka na vrchu stanu, napríklad na zavesenie svetla. Stan je odvetraný pomocou dvoch vertacích otvorov vo vrchnej časti, vďaka dvom protilahlým vchodom je možné zabezpečiť veľmi dobré prúdenie vzduchu cez spálňu. Samozrejmosťou sú vnútorné odkladacie priestory, možnosť variácie hlavného vchodu a dvojitá vrstva vchodov do spálne, z ktorých je možné odopnúť hlavnú vrstvu a nechať iba priedušnú moskytiéru. Stan Husky Bizon 3 Plus je možné postaviť bez vonkajšieho tropika a využiť spálňu iba ako moskytiéru.
Konštrukcia stanu Bizon 3 Plus je dvojplášťová, tvorená klasickou kopulovou spálňou z dvoch prútov a tretí prút navliekaný do tropika tvorí priestrannú predsieň. Použité sú durawrapové tyčky o priemere 7,9 a 8,5 mm, podlážka stanu je vyrobená z odolného 190T Polyesteru s PU záterom s vodným stĺpcom 7000 mm/cm2, tropiko je z 185T Polyesteru s PU záterom (4000 mm/cm2) s podlepenými švami. Spálňa je vyrobená z kombinácie priedušného Nylonu 190T a moskytiéry. Stan má napriek svojim veľkorysým rozmerom priaznivú hmotnosť 5,2 kg, takže ho využijete aj na turistiku aj do kempu či na viacdenné stanovanie na rovnakom mieste.
Konštrukcia stanu Bizon 3 Plus je dvojplášťová, tvorená klasickou kopulovou spálňou z dvoch prútov a tretí prút navliekaný do tropika tvorí priestrannú predsieň. Použité sú durawrapové tyčky o priemere 7,9 a 8,5 mm, podlážka stanu je vyrobená z odolného 190T Polyesteru s PU záterom s vodným stĺpcom 7000 mm/cm2, tropiko je z 185T Polyesteru s PU záterom (4000 mm/cm2) s podlepenými švami. Spálňa je vyrobená z kombinácie priedušného Nylonu 190T a moskytiéry. Stan má napriek svojim veľkorysým rozmerom priaznivú hmotnosť 5,2 kg, takže ho využijete aj na turistiku aj do kempu či na viacdenné stanovanie na rovnakom mieste.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , priedušný Nylon 190T |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 48 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , sieťka na drobnosti |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 1 (cca 110 x 220 cm) + 1 apsida (cca 80 x 220 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 7 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 130 - 140 |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 5,2 kg |
| Rozmer - vonkajší | 220 x 410 x 140 cm |
| Rozmer - vnútorný | 200 x 210 x 130 cm |
| Kolíky | oceľové |













