Husky | Baron 3
Husky Baron 3 je menšia verzia priestranného a odolného stanu z radu Extreme Lite, ktorý vyniká výbornou vodeodolnosťou (vodné stĺpce 6 a 10 tisíc mm H20), veľmi veľkorysým vnútorným priestorom (vnútorný priestor spálne až 215 x 205 cm) pri nízkej hmotnosti iba 3,9 kg. viac
Husky Baron 3 je menšia verzia priestranného a odolného stanu z radu Extreme Lite, ktorý vyniká výbornou vodeodolnosťou (vodné stĺpce 5 a 8 tisíc mm H20), veľmi veľkorysým vnútorným priestorom (vnútorný priestor spálne až 210 x 200 cm) pri nízkej hmotnosti iba 4,1 kg.
Baron 3 je trojmiestny dvojplášťový samonosný stan, tvorený priestrannou kopulovou spálňou z dvoch pretínajúcich sa prútov a veľkej predsiene, ktorá je vytvorená vďaka tretiemu prútu. Prúty sú pevné, duralové, s priemerom 8,5 mm, Duralové sú aj kolíky na ukotvenie stanu. Vonkajší plášť (tropiko) je z odolného Polyesteru 210T Ripstop s PU záterom (vodeodolnosť 6000 mm H20) a s podlepenými švami, podlaha je z Polyesteru 190T s PU záterom a vodeodolnosťou až 8000 mm H20. Vnútorný stan je z kombinácie priedušného Nylonu a sieťovej moskytiéry. Stan je vybavený dvomi vchodmi, hlavný vchod je variabilný a je možné ho upraviť na vchádzanie spredu aj zo šikma. Priestranná predsienka s rozmerom až 100 x 220 cm poskytne dostatok priestoru nielen na všetku batožinu, ale poskytne aj prístrešok na prípadné varenie, či iné aktivity za zlého počasia. Na druhej strane stanu je medzi vchodom a spálňou apsida s rozmerom cca 90 x 200 cm vhodná na uloženie na ďalšej výbavy. Spálňa s rozmerom 215 x 205 cm poskytne maximálne pohodlie trom dospelým luďom, v prípade núdze prenocuje aj štyroch.
Stan Baron 3 je ideálna voľba pre tých, ktorý nechcú dať šancu zlému počasiu, očakávajú dostatok vnútorného priestoru a pohodlia a to všetko pri jednoduchosti skladania malých stanov a nízkej hmotnosti, iba 4,1 kg.
Baron 3 je trojmiestny dvojplášťový samonosný stan, tvorený priestrannou kopulovou spálňou z dvoch pretínajúcich sa prútov a veľkej predsiene, ktorá je vytvorená vďaka tretiemu prútu. Prúty sú pevné, duralové, s priemerom 8,5 mm, Duralové sú aj kolíky na ukotvenie stanu. Vonkajší plášť (tropiko) je z odolného Polyesteru 210T Ripstop s PU záterom (vodeodolnosť 6000 mm H20) a s podlepenými švami, podlaha je z Polyesteru 190T s PU záterom a vodeodolnosťou až 8000 mm H20. Vnútorný stan je z kombinácie priedušného Nylonu a sieťovej moskytiéry. Stan je vybavený dvomi vchodmi, hlavný vchod je variabilný a je možné ho upraviť na vchádzanie spredu aj zo šikma. Priestranná predsienka s rozmerom až 100 x 220 cm poskytne dostatok priestoru nielen na všetku batožinu, ale poskytne aj prístrešok na prípadné varenie, či iné aktivity za zlého počasia. Na druhej strane stanu je medzi vchodom a spálňou apsida s rozmerom cca 90 x 200 cm vhodná na uloženie na ďalšej výbavy. Spálňa s rozmerom 215 x 205 cm poskytne maximálne pohodlie trom dospelým luďom, v prípade núdze prenocuje aj štyroch.
Stan Baron 3 je ideálna voľba pre tých, ktorý nechcú dať šancu zlému počasiu, očakávajú dostatok vnútorného priestoru a pohodlia a to všetko pri jednoduchosti skladania malých stanov a nízkej hmotnosti, iba 4,1 kg.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rok kolekcie | 2017 / nová generácia 2019 |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 210T Polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 15 x 45 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , opravná sada |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 2 (1 predsieň cca 110 x 220 cm , 1 apsida cca 90 x 220 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | 190T polyester. PU záter |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 125 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 4,1 kg |
| Materiál prútov | Dural |
| Rozmer - vonkajší | 220 x 400 x 125 cm |
| Rozmer - vnútorný | 215 x 205 x 125 cm |
| Kolíky | Dural |









