Husky | Baron 4
Husky Baron 4 je priestranný a odolný štvormiestny stan z radu Extreme Lite, ktorý vyniká výbornou vodeodolnosťou (vodné stĺpce 5 a 8 tisíc mm H20), veľmi veľkorysým vnútorným priestorom (vnútorný priestor spálne až 215 x 255 cm) pri nízkej hmotnosti iba 4,5 kg. viac
Husky Baron 4 je priestranný a odolný štvormiestny stan z radu Extreme Lite, ktorý vyniká výbornou vodeodolnosťou (vodné stĺpce 5 a 8 tisíc mm H20), veľmi veľkorysým vnútorným priestorom (vnútorný priestor spálne až 215 x 255 cm) pri nízkej hmotnosti iba 4,5 kg.
Baron 4 je dvojplášťový samonosný stan, tvorený priestrannou kopulovou spálňou z dvoch pretínajúcich sa prútov a veľkej predsiene, ktorá je vytvorená vďaka tretiemu prútu. Prúty sú pevné, duralové, s priemerom 8,5 mm, Duralové sú aj kolíky na ukotvenie stanu. Vonkajší plášť (tropiko) je z odolného Polyesteru 210T Ripstop s PU záterom (vodeodolnosť 5000 mm H20) a s podlepenými švami, podlaha je z Polyesteru 190T s PU záterom a vodeodolnosťou až 8000 mm H20. Vnútorný stan je z kombinácie priedušného Nylonu a sieťovej moskytiéry. Stan je vybavený dvomi vchodmi, hlavný vchod je variabilný a je možné ho upraviť na vchádzanie spredu aj zo šikma. Priestranná predsienka s rozmerom až 110 x 260 cm poskytne dostatok priestoru nielen na všetku batožinu, ale poskytne aj prístrešok na prípadné varenie, či iné aktivity za zlého počasia. Na druhej strane stanu je medzi vchodom a spálňou apsida s rozmerom cca 90 x 110 cm vhodná na uloženie na ďalšej výbavy. Spálňa s rozmerom 215 x 255 cm poskytne maximálne pohodlie štyrom dospelým luďom, v prípade núdze prenocuje aj piatich.
Stan Baron 4 je ideálna voľba pre tých, ktorý nechcú dať šancu zlému počasiu, očakávajú dostatok vnútorného priestoru a pohodlia a to všetko pri jednoduchosti skladania malých stanov a nízkej hmotnosti, iba 4,5 kg.
Baron 4 je dvojplášťový samonosný stan, tvorený priestrannou kopulovou spálňou z dvoch pretínajúcich sa prútov a veľkej predsiene, ktorá je vytvorená vďaka tretiemu prútu. Prúty sú pevné, duralové, s priemerom 8,5 mm, Duralové sú aj kolíky na ukotvenie stanu. Vonkajší plášť (tropiko) je z odolného Polyesteru 210T Ripstop s PU záterom (vodeodolnosť 5000 mm H20) a s podlepenými švami, podlaha je z Polyesteru 190T s PU záterom a vodeodolnosťou až 8000 mm H20. Vnútorný stan je z kombinácie priedušného Nylonu a sieťovej moskytiéry. Stan je vybavený dvomi vchodmi, hlavný vchod je variabilný a je možné ho upraviť na vchádzanie spredu aj zo šikma. Priestranná predsienka s rozmerom až 110 x 260 cm poskytne dostatok priestoru nielen na všetku batožinu, ale poskytne aj prístrešok na prípadné varenie, či iné aktivity za zlého počasia. Na druhej strane stanu je medzi vchodom a spálňou apsida s rozmerom cca 90 x 110 cm vhodná na uloženie na ďalšej výbavy. Spálňa s rozmerom 215 x 255 cm poskytne maximálne pohodlie štyrom dospelým luďom, v prípade núdze prenocuje aj piatich.
Stan Baron 4 je ideálna voľba pre tých, ktorý nechcú dať šancu zlému počasiu, očakávajú dostatok vnútorného priestoru a pohodlia a to všetko pri jednoduchosti skladania malých stanov a nízkej hmotnosti, iba 4,5 kg.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rok kolekcie | 2017 |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 210T Polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 18 x 45 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , opravná sada |
| Počet osôb | 4 - 5 |
| Predsieň | 2 (1 predsieň cca 110 x 260cm , 1 apsida cca 90 x 260 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 5 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 8 000 mm |
| Materiál podlaha | 190T polyester. PU záter |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 130 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 4,5 kg |
| Materiál prútov | Dural |
| Rozmer - vonkajší | 260 x 420 x 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | 215 x 255 x 130 cm |
| Kolíky | Dural |










