Coleman | Darwin 3
Coleman Darwin 3 je spoľahlivý turistický vodotesný stan zaberajúci minimum priestoru. Sklolaminátové tyče a spoľahlivá koštrukcia zaručujú dobrú ochranu počas búrky a vetra. viac
Coleman Darwin 3 je spoľahlivý turistický vodotesný stan zaberajúci minimum priestoru. Všitá podlaha chráni vnútro stanu pred hmyzom a vodou a zaisťuje vyššiu úroveň pohodlia, materiál je nehorľavý a preto výnimočne bezpečný. Vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor aj počas búrky. Dvojprútová kopula má úplne ľahkú stavbu, apsida zaisťuje dosť priestoru na úschovu batohov, ktoré ostanú v suchu, no nebudú zavadzať v priestore na spanie. Stan Darwin 3 je ideálna voľba pre každého, kto hľadá kombináciu spoľahlivosti, jednoduchosti, priestoru a priaznivej ceny.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 210 x 180 x 100 cm |
| Hmotnosť | 3,4 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 115 cm |








