Husky | Beast 3
Husky Beast 3 je trojmiestny stan s vnútornou duralovou konštrukciou stanu, ktorá výrazne znižuje hmotnosť stanu. Balenie obsahuje aj duralové kolíky a opravárenský set na rýchlu opravu stanu. viac
Husky Beast 3 je trojmiestny stan s vnútornou duralovou konštrukciou stanu, ktorá výrazne znižuje hmotnosť stanu. Balenie obsahuje aj duralové kolíky a opravárenský set na rýchlu opravu stanu.
Stan je vo vnúti vybavený aj odkladacou sieťkou na drobnosti a kompresným obalom pre jednoduchý presun.
Stan je vo vnúti vybavený aj odkladacou sieťkou na drobnosti a kompresným obalom pre jednoduchý presun.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Konštrukcia | Dvojplášt'ový samonosný stan s vnútornou konštrukciou |
| Vnútorný materiál | Priedušný Nylon 190T , sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 210T Polyester RipStop |
| Rozmer v zbalenom stave | 45 x 15 cm |
| Príslušenstvo | Duralové odľahčené kolíky , opravárenský set , kompresný obal |
| Počet osôb | 3 |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Celková hmotnosť | 3,5 kg |
| Kolíky | Duralové |









