Husky | Bizon 3 Classic
Husky Bizon 3 Classic je obľúbený priestranný stan z rady Outdoor Classic, ktorá ponúka overené a dobre predávané modely v tradičnom zeleno-oranžovom Husky dizajne. Bizon 3 Classic má priestrannú spálňu pre 3 osoby a jednu väčšiu a jednu menšiu predsienku. viac
Husky Bizon 3 Classic je obľúbený priestranný stan z rady Outdoor Classic, ktorá ponúka overené a dobre predávané modely v tradičnom zeleno-oranžovom Husky dizajne. Bizon 3 Classic, menší z dvoch verzií tohto stanu, má priestrannú spálňu pre 3 osoby a jednu väčšiu a jednu menšiu predsienku. Nájdete v ňom teda nielen dostatok priestoru na pohodlné vyspatie až 3 osôb, ale aj dostatok úložného priestoru na batožinu a výbavu. Väčšia predsienka (rozmer cca 110 x 230 cm) je vybavená podlážkou, takže ani Vaše veci nebudú v prípade dažďa mokré. v spálni sa nachádzajú dve vrecká na drobnosti po bokoch a horná odopínateľná sieťka na uloženie vecí pod stropom. Stan je odvetraný pomocou dvoch vertacích otvorov vo vrchnej časti, vďaka dvom protilahlým vchodom je možné zabezpečiť veľmi dobré prúdenie vzduchu cez spálňu.
Konštrukcia stanu Bizon 3 Classic je samonosná s vonkajším prevliekaním prútov cez látkové tunely. Hlavná kopula tvorená 2 prekríženými prútmi je doplnená o tretí prút, ktorý vytvára priestrannú predsieň. Použité sú laminátové tyčky o priemere 7,9 a 8,5 mm, podlážka stanu je vyrobená z odolného 190T Polyesteru s PU záterom s vodným stĺpcom 5000 mm/cm2, tropiko je z 185T Polyesteru s PU záter (3000 mm/cm2) s podlepenými švami. Spálňa je vyrobená z kombinácie priedušného Nylonu 190T a moskytiéry. Stan má napriek svojim veľkorysým rozmerom priaznivú hmotnosť 5,4 kg, takže ho využijete aj na turistiku aj do kempu či na viacdenné stanovanie na rovnakom mieste.
Konštrukcia stanu Bizon 3 Classic je samonosná s vonkajším prevliekaním prútov cez látkové tunely. Hlavná kopula tvorená 2 prekríženými prútmi je doplnená o tretí prút, ktorý vytvára priestrannú predsieň. Použité sú laminátové tyčky o priemere 7,9 a 8,5 mm, podlážka stanu je vyrobená z odolného 190T Polyesteru s PU záterom s vodným stĺpcom 5000 mm/cm2, tropiko je z 185T Polyesteru s PU záter (3000 mm/cm2) s podlepenými švami. Spálňa je vyrobená z kombinácie priedušného Nylonu 190T a moskytiéry. Stan má napriek svojim veľkorysým rozmerom priaznivú hmotnosť 5,4 kg, takže ho využijete aj na turistiku aj do kempu či na viacdenné stanovanie na rovnakom mieste.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 260 x 410 x 140 cm |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , Nylon 190T |
| Vonkajší materiál | 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 48 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , sieťka na drobnosti |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 1 (cca 110 x 230 cm) + 1 menšia |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 5 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 135 - 140 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 5,3 kg |
| Rozmer - vonkajší | 230 x 410 x 140 cm |
| Rozmer - vnútorný | 200 x 200 x 135 cm |
| Kolíky | oceľová |











