Husky | Sawaj 3
Husky Sawaj 3 je je väčšou verziou obľúbeného dvojplášťového silikonizovaného stanu Sawaj 2. Zároveň poskytuje priestor až trom nocľažníkom a vďala jeho ultranízkej váhe je vhodný na dlhé cesty, czkloturistiky, treky alebo kempovačky. viac
Husky Sawaj 3 je je väčšou verziou obľúbeného dvojplášťového silikonizovaného stanu Sawaj 2. Zároveň poskytuje priestor až trom nocľažníkom a vďala jeho ultranízkej váhe je vhodný na dlhé cesty, czkloturistiky, treky alebo kempovačky.
Hmotnosť tohto modelu je iba 2,5 kg a bola maximálne znížená použitím silikonizácie. Jeho nízka váha však neuberá na jeho stabilite. Vďaka pevnej duralovej konštrukcii s odľahčenými kolíkmi na ukotvenie vytvárajú stabilitu stanu aj v nepriaznivom počasí. Záter materiálov vonkajšieho stanu aj podlahy zo silikónu zabraňuje prieniku vody a zaisťuje tepelnú izoláciu aj pri nízkych teplotách. Vysokú odolnosť, priedušnosť a pohodlie zaručujú kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené oba plášte stanu a podlaha. Oddzchový priestor tvorí spálňa s rozmermi 200 x 160 cm. V spálni sa na boku nachádza menšie úložné vrecko a hore na strope sa nachádza odvetrávacie okienko, ktoré možno regulovať, otvárať a uzatvárať z vonka. Súčasťou balenia stanu Sawaj 3 je aj opravárenský set, kompresný obal a duralové prúty.
Husky Sawaj 3 je ideálnou voľbou pre partiu cyklistov alebo turistov, ktorí hľadajú komfortne nízku hmostnosť stanu so zaručenou kvalitou oddychu v ňom.
Hmotnosť tohto modelu je iba 2,5 kg a bola maximálne znížená použitím silikonizácie. Jeho nízka váha však neuberá na jeho stabilite. Vďaka pevnej duralovej konštrukcii s odľahčenými kolíkmi na ukotvenie vytvárajú stabilitu stanu aj v nepriaznivom počasí. Záter materiálov vonkajšieho stanu aj podlahy zo silikónu zabraňuje prieniku vody a zaisťuje tepelnú izoláciu aj pri nízkych teplotách. Vysokú odolnosť, priedušnosť a pohodlie zaručujú kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené oba plášte stanu a podlaha. Oddzchový priestor tvorí spálňa s rozmermi 200 x 160 cm. V spálni sa na boku nachádza menšie úložné vrecko a hore na strope sa nachádza odvetrávacie okienko, ktoré možno regulovať, otvárať a uzatvárať z vonka. Súčasťou balenia stanu Sawaj 3 je aj opravárenský set, kompresný obal a duralové prúty.
Husky Sawaj 3 je ideálnou voľbou pre partiu cyklistov alebo turistov, ktorí hľadajú komfortne nízku hmostnosť stanu so zaručenou kvalitou oddychu v ňom.
Parametre
| Rozmer | 210 x 270 x 130 cm |
|---|---|
| Certifikácia | ISO_811_2018 |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Konštrukcia | dvojplášt'ový samonosný stan s vnútornou konštrukciou |
| Vetracie okná | 1 |
| Vnútorný materiál | Priedušný Polyamid (Nylon) + sieťová moskytiéra |
| Rozmer v zbalenom stave | 43 x 16 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , kompresný obal , duralové odľahčené kolíky |
| Počet osôb | 3 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 130 cm |
| Celková hmotnosť | 2,5 kg |
| Kolíky | odľahčené |










