Coleman | Vail 6
Coleman Vail 6 je rodinný vodotesný stan s SPF 50 a mnoho prietorom na spanie či uskoladnenie vecí. Všitá podlaha chráni vnútro stanu pred hmyzom a vodou, materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne. Navyše vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. viac
Coleman Vail 6 je je priestranný rodinný vodotesný stan so špeciálnymi vstupmi pre elektrické káble a mnoho úložného priestoru. Stan s XXL spálňou poskytuje dostatok spacej plochy pre každého. Všitá podlaha chráni vnútro stanu pred hmyzom a vodou a zaisťuje vyššiu úroveň pohodlia, materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze. Navyše vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. UVGuard™ je certifikovaná laboratórne testovaná tkanina s ochranným faktorom SPF 50, ktorý poskytuje skvelú ochranu proti ultrafialovému žiareniu.
Parametre
| Typ | Tunel |
|---|---|
| Rozmer | 380 x 430 x 210 cm |
| Certifikácia | UVGuard™ |
| Hmotnosť | 18,8 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 63 x 35 x 31 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 6 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | 2 (rolovacie dvere) |









