Husky | Brime 4-6 Dural
Husky Brime Dural je priestranný rodinný stan s dvomi spálňami, vhodný pre 4 až 6 osôb s odľahčenou, duralovou konštrukciou. Okrem spální ponúka stan Brime aj priestrannú predsieň v strede stanu, ideálnu aj na oddych či varenie. viac
Husky Brime Dural je priestranný rodinný stan s dvomi spálňami, vhodný pre 4 až 6 osôb s odľahčenou, duralovou konštrukciou. Okrem spální ponúka stan Brime aj priestrannú predsieň v strede stanu, ideálnu aj na oddych či varenie.
Krížová konštrukcia tohoto rodinného stanu s až piatimi bodmi kríženia zaisťuje veľmi vysokú stabilitu a odolnosť proti poveternostným podmienkam a nepriazni počasia, podtrhuje to aj použitie pevných no ľahkých duralových prútov s priemerom až 8,5 mm . Stan má dve samostatné oddelené spálne, každú s rozmerom 230 x 140 cm, takže každá je vhodná pre 2 doselých, alebo pre 3 deti. Rozľahlú predsieň medzi dvoma spálňami možno využiť pre skladovanie batožiny či bicyklov, na varenie v nepriaznivom počasí a v prípade potreby tiež ako spací priestor pre ďalšie osoby. Do stanu možno vstúpiť dvoma oproti sebe umiestenými vchodmi. Vedľa každého vchodu sú umiestnené dve PVC okná, ktoré zaistia dostatočný prísun svetla do stanu. Na noc možno okná samozrejme jednoducho zakryť. Ventilácia je umiestnená nad každým vchodom a na bokoch v obidvoch spálňach.
Stan Husky Brime Dural je ideálna voľba pre pohodlný pobyt v kempe pre rodinu, či partiu kamarátov a vďaka duralovej konštrukcii ponúka veľmi zaujímavý pomer rozmer / hmotnosť.
Krížová konštrukcia tohoto rodinného stanu s až piatimi bodmi kríženia zaisťuje veľmi vysokú stabilitu a odolnosť proti poveternostným podmienkam a nepriazni počasia, podtrhuje to aj použitie pevných no ľahkých duralových prútov s priemerom až 8,5 mm . Stan má dve samostatné oddelené spálne, každú s rozmerom 230 x 140 cm, takže každá je vhodná pre 2 doselých, alebo pre 3 deti. Rozľahlú predsieň medzi dvoma spálňami možno využiť pre skladovanie batožiny či bicyklov, na varenie v nepriaznivom počasí a v prípade potreby tiež ako spací priestor pre ďalšie osoby. Do stanu možno vstúpiť dvoma oproti sebe umiestenými vchodmi. Vedľa každého vchodu sú umiestnené dve PVC okná, ktoré zaistia dostatočný prísun svetla do stanu. Na noc možno okná samozrejme jednoducho zakryť. Ventilácia je umiestnená nad každým vchodom a na bokoch v obidvoch spálňach.
Stan Husky Brime Dural je ideálna voľba pre pohodlný pobyt v kempe pre rodinu, či partiu kamarátov a vďaka duralovej konštrukcii ponúka veľmi zaujímavý pomer rozmer / hmotnosť.
Parametre
| Typ | Semi-Geodetický |
|---|---|
| Rok kolekcie | 2021 |
| Konštrukcia | dvojplášťový tunelový stan s vonkajšou konštrukciou |
| Vetracie okná | 4 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , priedušný Nylon 190T |
| Vonkajší materiál | 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 30 x 65 cm |
| Príslušenstvo | sada na opravu |
| Počet osôb | 6 |
| Predsieň | Áno , cca 180 x 250 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Vrstvený polyethylen |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 200 |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 11,3 kg |
| Materiál prútov | dural (priemer 8 , 5 mm) |
| Rozmer - vonkajší | 250 x 500 x 200 cm |
| Rozmer - vnútorný | 2 spálňe 230 x 140 x cca 160 cm |
| Kolíky | ocelové |












