Ruike | Jager F118
Ruike Jager F118 zaujme veľkou a širokou pevnou čepeľou s plnou rúčkou. Nôž sa skvelo hodí ako spoločník v tvrdých a náročných podmienkach. viac
Ruike Jager F118 zaujme veľkou a širokou pevnou čepeľou s plnou rúčkou. Nôž sa skvelo hodí ako spoločník v tvrdých a náročných podmienkach. Rukoväť, ktorá je vyrobená z materiálu G10 (kombinácia sklených vlákien a živice), sedí pohodlne v ruke vďaka svojmu štruktúrovanému povrchu. Na výrobu čepele bola použitá martenzitová chrómová oceľ Sandvik 14C28N s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Celková dĺžka noža je 223 mm, z ktorej 110 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 4,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC. Ruike Jager F118 je vďaka svojej hmotnosti 190,5 gramov ľahko prenosným a veľmi užitočným pomocníkom. Súčasťou balenia je aj pevné puzdro na opasok, ktoré je vyrobené z ABS plastu. Nôž je dostupný v zelenom a čiernom prevedení.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 190.5 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Celková dĺžka | 22.3 cm |
| Materiál - čepel | Sandvik 14C28N , nerezová oceľ |
| Materiál - rukoväť | G10 (kombinácia sklených vlákien a živice) |
| Dĺžka čepele | 11 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Materiál - púzdro | ABS plast |
| Hrúbka čepele | 4.5 mm |



