Coleman | Bedrock 2
Coleman Bedrock 2 je vodotesný rýchlo a ľahko postaviteľný stan pre 2 osoby. Stan má všitú podlahu, ktorá chráni pred hmyzom, vodou a zvyšuje pohodlie. Navyše materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne. Vysoko flexibilné a ľahké sklolaminátové palice zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. Za teplého počasia je možné vnútorný stan použiť samostatne ako vetraný prístrešok. viac
Coleman Bedrock 2 je vodotesný rýchlo a ľahko postaviteľný stan pre 2 osoby. Stan má všitú podlahu, ktorá chráni pred hmyzom, vodou a zvyšuje pohodlie. Navyše materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze a vysoko flexibilné a ľahké sklolaminátové palice zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. Konštrukcia stanu zvnútra znamená, že za teplého počasia je možné vnútorný stan použiť samostatne ako vetraný prístrešok, vďaka čomu je Bedrock™ perfektnou voľbou pre krátke výlety v letných mesiacoch.
Parametre
| Typ | Klin |
|---|---|
| Rozmer | 130 x 260 x 90 cm |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 54 x 14 x 14 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | PE , welded , fully integrated (Bedroom) |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 100 cm |









