Husky | Boyard 4 Plus
Husky Boyard 4 Plus je ľahký ale priestranný turistický stan so spálňou s vnútorným rozmerom cca 210 x 200 cm pri celkovej hmotnosti iba 3,9 kg. Má dva vchody a dve predsienky na batožinu. viac
Husky Boyard 4 Plus je ľahký ale priestranný turistický stan pre 3 až 4 osoby. Ponúka 1 spálňu s dvoma vchodom, ktorý je dostatočné veľký pre 4 osoby (vnútorný rozmer 210 x 200 cm) a dve malé predsienky vhodné na uloženie batožiny. Boyard 4 je ideálny na prenocovanie v prírode na turistiku a trek vzhľadom na jeho nízku hmotnosť voči vnútornému rozmeru, jednoduchosť skladania a v neposlednom rade priaznivú cenu. Ocenia ho nielen tí, ktorí potrebujú prístrešok pre 4 osoby pri nízkom prepravnom rozmere a malej hmotnosti, no aj tí, ktorí hľadajú veľký vnútorný priestor pre menej osôb. Stan má v zbalenom stave iba 50 x 18 cm. Dodáva sa vrátane opravnej sady.
Polážka je z pevného a odolného Polyesteru s PU (polyuretánovým) záterom a s vodným stĺpcom 6000 mm H20, vonkajší stan je z Polyesteru s PU záterom a s podlepenými švami (stĺpec 3000 mm), vnútorný stan je z kombinácie priedušného Nylonu 190T a moskytiéri. Samozrejmosťou je dobrá výbava, do ktorej spadá odkladacia sieťka pod strop stanu, bočné odkladacie vrecko, dvojité dvere vnútorného stanu, ktoré je možné otvoriť na vetranie a nechať odkrytú moskytiéru, alebo zavrieť úplne a variabilné vchody.
Polážka je z pevného a odolného Polyesteru s PU (polyuretánovým) záterom a s vodným stĺpcom 6000 mm H20, vonkajší stan je z Polyesteru s PU záterom a s podlepenými švami (stĺpec 3000 mm), vnútorný stan je z kombinácie priedušného Nylonu 190T a moskytiéri. Samozrejmosťou je dobrá výbava, do ktorej spadá odkladacia sieťka pod strop stanu, bočné odkladacie vrecko, dvojité dvere vnútorného stanu, ktoré je možné otvoriť na vetranie a nechať odkrytú moskytiéru, alebo zavrieť úplne a variabilné vchody.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , priedušný Nylon 190T |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 18 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | 2 (2 x cca 90 x 210 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 6 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,9 kg |
| Rozmer - vonkajší | 210 x 400 x 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | 200 x 210 x 130 cm |
| Kolíky | ocel |







