Coleman | Darwin 4 Plus
Coleman Darwin 4 Plus je samonosný turistický vodotesný stan s SPF 50 a dvoma skríženými prútmi, tvoriacimi spálňu a tretia predsunutá tyč vytvára priestrannú predsienku s integrovanou podlahou. Materiál sa nerozhorí, sám uhasne a sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. viac
Coleman Darwin 4 Plus je samonosný vodotesný turistický stan s dvoma skríženými prútmi, tvoriacimi spálňu a tretia predsunutá tyč vytvára priestrannú predsienku s integrovanou podlahou. Zatemniteľné priehľadné okná v predsieni dodávajú dostatok svetla vo vnútri. Všitá podlaha chráni vnútro stanu pred hmyzom a vodou a zaisťuje vyššiu úroveň pohodlia. Materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze, vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky a ochrana proti slnku UVGuard™ s ochranným faktorom SPF50 poskytujú skvelú ochranu proti ultrafialovému žiareniu.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 280 x 330 x 140 cm |
| Certifikácia | UVGuard™ |
| Hmotnosť | 6,2 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 58 x 20 x 19 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zvárané , PE (obývací priestor) , plne integrované (spálňa) |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 140 cm |
| Body kríženia | 2 |










