Husky | Brunel 2
Husky Brunel 2 je ľahký dvojmiestny tunelový stan z rady Extreme Lite so zvýšenou vodeodolnosťou. Zbalený má rozmer iba 15 x 35 cm a hmotnosť 2,5 kg. viac
Husky Brunel 2 je ľahký dvojmiestny tunelový stan z rady Husky Extreme Lite so zvýšenou vodeodolnosťou. Zbalený má rozmer iba 15 x 35 cm a hmotnosť 2,5 kg.
Stan je ideálny pre cykloturistiku, treking a všade, kde využijete jeho nízku hmotnosť a malý rozmer. Bez problémov ho však využijete aj na aj kratší camping. Husky Brunel je dvojplášťový stan s duralovými prútmi o priemere 8,5 mm. Vonkajší stan je vyrobený z 210T Polyesteru s RipStop úpravou proti mechanickému poškodeniu. Vodný stĺpec plášťa je 6 000 mm. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry kvôli zaisteniu cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý 190T Polyester s vodným stĺpcom 10 000mm. Kolíky na ukotvenie stanu sú z odľahčeného duralu.
Stan je ideálny pre cykloturistiku, treking a všade, kde využijete jeho nízku hmotnosť a malý rozmer. Bez problémov ho však využijete aj na aj kratší camping. Husky Brunel je dvojplášťový stan s duralovými prútmi o priemere 8,5 mm. Vonkajší stan je vyrobený z 210T Polyesteru s RipStop úpravou proti mechanickému poškodeniu. Vodný stĺpec plášťa je 6 000 mm. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry kvôli zaisteniu cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý 190T Polyester s vodným stĺpcom 10 000mm. Kolíky na ukotvenie stanu sú z odľahčeného duralu.
Parametre
| Typ | Tunel |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášt’ový tunelový stan s vnútornou konštrukciou |
| Vetracie okná | 1 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , Priedušný nylon 190T |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 210T Polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 15 x 35 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , kompresný obal |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , podlepené švy , 190T Polyester |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 115 |
| Celková hmotnosť | 2,5 kg |
| Materiál prútov | duralové tyče o priemere 8 , 5 mm |
| Rozmer - vonkajší | 235 × 280 × 115 cm |
| Rozmer - vnútorný | 125 x 215 x 110 cm |
| Kolíky | duralové odľahčené |














