Husky | Bronder 3
Husky Bronder 3 je ľahký a extrémne odolný stan z rady Extreme Lite pre tri osoby s priestrannou predsienkou s dvomi vchodmi. viac
Husky Bronder 3 je ľahký a extrémne odolný stan z rady Extreme Lite pre tri osoby s priestrannou predsienkou a s dvomi vchodmi. Je to stredný z trocj veľkostných variantov stanov Husky Bronder. Predsienka je vybavená plnohodnotnou stanovou podlahou a organizérom pre uloženie rôznych drobností. Spálňa je dostatočne priestranná a výborne odvetraná. Bronder je dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou, čo uľahčuje jeho postavenie v nepriaznivých podmienkach - v daždi a vetre. Prúty aj kolíky sú vyrobené z duralu, pre zníženie celkovej hmotnosti.
Stan Bronder je predovšetkým excelentne stabilný a za každých okolností zvláda najrôznejšie rozmary počasia. Jeho perfektnou konštrukciou troch krížených prútov neotrasie ani veľmi silný vietor. Nie len v takýchto podmienkach určite oceníte jeho naozaj ľahkú stavbu. V horúcom lete potom určite zaujme unikátny systém odvetrávania spálne. Vďaka týmto vlastnostiam, ktoré ešte doplní pomerne nízka hmotnosť stanu, iba 3,8 kg, ho najviac využijú horolezci, priaznivci trekingu, ale aj klasickej turistiky. Zároveň sú obidva plášte stanu a podlážka vyrobené z najlepších materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, dobrú priedušnosť a dostatočný komfort.
Stan Bronder tiež disponuje priestrannou predsieňou na batožinu a má celkom tri veľkostné varianty. Bronder 3 ako stredná z troch možností poskytne pohodlné prístrešie trom osobám v spálni s rozmerom 215 x 170-120 cm (170 cm širší stred - 120 cm užší kraj).
Stan Bronder je predovšetkým excelentne stabilný a za každých okolností zvláda najrôznejšie rozmary počasia. Jeho perfektnou konštrukciou troch krížených prútov neotrasie ani veľmi silný vietor. Nie len v takýchto podmienkach určite oceníte jeho naozaj ľahkú stavbu. V horúcom lete potom určite zaujme unikátny systém odvetrávania spálne. Vďaka týmto vlastnostiam, ktoré ešte doplní pomerne nízka hmotnosť stanu, iba 3,8 kg, ho najviac využijú horolezci, priaznivci trekingu, ale aj klasickej turistiky. Zároveň sú obidva plášte stanu a podlážka vyrobené z najlepších materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, dobrú priedušnosť a dostatočný komfort.
Stan Bronder tiež disponuje priestrannou predsieňou na batožinu a má celkom tri veľkostné varianty. Bronder 3 ako stredná z troch možností poskytne pohodlné prístrešie trom osobám v spálni s rozmerom 215 x 170-120 cm (170 cm širší stred - 120 cm užší kraj).
Parametre
| Materiál | 190T Polyester , 210T Polyester Ripstop , Nylon 190T , siet’ová moskytiéra |
|---|---|
| Typ | Semi-Geodetický |
| Hmotnosť | 3,8 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | priedušný Nylon 190T + siet’ová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 210T Polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 56 x 22 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , kompresný obal , duralové odľahčené kolíky |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | Áno (cca 130 x 130-180 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 5 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 8 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 120 - 130 |
| Body kríženia | 4 |
| Celková hmotnosť | 3,8 kg |
| Materiál prútov | Dural |
| Rozmer - vonkajší | 360 x 180 x 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | spálňa 120-170 x 215 x 120 cm |
| Kolíky | duralové |










