Husky | Bronder 4
Husky Bronder 4 je ľahký a extrémne odolný stan z rady Extreme Lite pre štyri osoby s priestrannou predsienkou s dvomi vchodmi. Najväčší z troch veľkostných variantov Bronder. viac
Husky Bronder 4 je ľahký a extrémne odolný stan z rady Extreme Lite pre štyri osoby s priestrannou predsienkou a s dvomi vchodmi. Bronder 4 je najväčší z troch veľkostných variantov Bronder. Predsienka tohto stanu je vybavená plnohodnotnou stanovou podlahou a organizérom pre uloženie rôznych drobností. Spálňa je dostatočne priestranná a výborne odvetraná. Husky Bronder je dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou, čo uľahčuje jeho postavenie v nepriaznivých podmienkach - v daždi a vetre. Prúty aj kolíky sú vyrobené z duralu, pre zníženie celkovej hmotnosti.
Stan Bronder je predovšetkým excelentne stabilný a za každých okolností zvláda najrôznejšie rozmary počasia. Jeho perfektnou konštrukciou troch krížených prútov neotrasie ani veľmi silný vietor. Nie len v takýchto podmienkach určite oceníte jeho naozaj ľahkú stavbu. V horúcom lete potom určite zaujme unikátny systém odvetrávania spálne. Vďaka týmto vlastnostiam, ktoré ešte doplní pomerne nízka hmotnosť stanu, iba 4,7 kg, ho najviac využijú horolezci, priaznivci trekingu, ale aj klasickej turistiky. Zároveň sú obidva plášte stanu a podlážka vyrobené z najlepších materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, dobrú priedušnosť a dostatočný komfort.
Stan Bronder tiež disponuje priestrannou predsieňou na batožinu a má celkom tri veľkostné varianty. Najväčší, Husky Bronder 4, poskytne pohodlné prístrešie štyrom osobám v spálni s rozmerom 225 x 220 / 180 cm (širší stred / užší kraj).
Stan Bronder je predovšetkým excelentne stabilný a za každých okolností zvláda najrôznejšie rozmary počasia. Jeho perfektnou konštrukciou troch krížených prútov neotrasie ani veľmi silný vietor. Nie len v takýchto podmienkach určite oceníte jeho naozaj ľahkú stavbu. V horúcom lete potom určite zaujme unikátny systém odvetrávania spálne. Vďaka týmto vlastnostiam, ktoré ešte doplní pomerne nízka hmotnosť stanu, iba 4,7 kg, ho najviac využijú horolezci, priaznivci trekingu, ale aj klasickej turistiky. Zároveň sú obidva plášte stanu a podlážka vyrobené z najlepších materiálov, ktoré zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, dobrú priedušnosť a dostatočný komfort.
Stan Bronder tiež disponuje priestrannou predsieňou na batožinu a má celkom tri veľkostné varianty. Najväčší, Husky Bronder 4, poskytne pohodlné prístrešie štyrom osobám v spálni s rozmerom 225 x 220 / 180 cm (širší stred / užší kraj).
Parametre
| Materiál | 190T Polyester , 210T Polyester Ripstop , Nylon 190T , siet’ová moskytiéra |
|---|---|
| Typ | Semi-Geodetický |
| Rozmer | 370 x 210 x 145 |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | priedušný Nylon 190T + siet’ová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 210T Polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 66 x 28 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set , kompresný obal , duralové odľahčené kolíky |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | Áno (cca 145 x 180-220 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 5 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 8 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 140 - 145 |
| Body kríženia | 4 |
| Celková hmotnosť | 4,7 kg |
| Materiál prútov | Dural |
| Rozmer - vnútorný | spálňa 170-210 x 215 x 145 cm |
| Kolíky | duralové |














