Husky | Ember Ladies
Husky Ember Ladies je ľahký pohodlný trojsezónny spacák, ktorý nesklame ani pri kempovaní v náročnejších podmienkach. viac
Husky Ember Ladies je ľahký pohodlný trojsezónny spacák, ktorý nesklame ani pri kempovaní v náročnejších podmienkach. Kvalitná náplň z 7-kanálového dutého vlákna zaručuje vynikajúci tepelný komfort. Spacák je ľahký a má malý objem, vďaka čomu je nenáročným spoločníkom pri cestovaní. Vysokú odolnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti zabezpečujú prvotriedne materiály použité na vnútornej aj vonkajšej strane. Ako vnútorný materiál bol použitý Soft Nylon, a ako vonkajší RipStop Nylon. Protišmykové pásy na zadnej časti zabránia skĺzaniu spacáku z podložky. Súčasťou výbavy je aj sťahovací golier a zatepľovacie vrecko na nohy. Značkový, zateplený anatomický zips umožňuje ľahkú manipuláciu. Ďalšou výbavou sú vonkajšie a vnútorné vrecká na drobnosti, vrecko na vankúš, sťahovanie okolo hlavy a krycia léga hlavného zipsu. Spacák je vhodný do nielen pre bežnú turistiku v prírode, ale aj pre kempovanie v náročnejších podmienkach.
Parametre
| Materiál - výplň | Duté vlánko (7-kanálikové) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 7- kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 40D 290T Nylon Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 20 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , protišmykové pásy |
| Hmotnosť (kg) | 1,39 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 175 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko na drobnosti , vrecko na vankúš |
| T - Komfort (podľa EN13537) | 5 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -15 °C |













