Pinguin | Summit 3
Priestranný a ľahký semigeodetický stan Pinguin Summit 3 poskytuje veľmi dobrú stabilitu vo vetre. viac
Priestranný a ľahký semigeodetický stan Pinguin Summit 3 poskytuje veľmi dobrú stabilitu vo vetre je vhodný pre horolezectvo, turistiku a pre každého, kto ocení jeho tuhú konštrukciu s tromi prútmi a štyrmi bodmi kríženia, výnimočne priestrannou predsieň aj nízku váhu. Model 2010.
Parametre
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Typ | Semi-Geodetický |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Konštrukcia | 5 mm , 3 prúty O 8 |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 53 x 17 cm |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 120 (125) cm |
| Body kríženia | 4 |
| Celková hmotnosť | 4,1 kg |
| Materiál prútov | dural 7001 T6 |
| Kolíky | spolu 0 , 22 ks , 34 |


