Husky | Bret 2
Husky Bret 2 je jednoduchý a skladný dvojmiestny stan s vynikajúcimi parametrami, s ľahkou a rýchlou stavbou a spoľahlivou a stabilnou kopulovou konštrukciou. viac
Husky Bret 2 je jednoduchý a skladný dvojmiestny stan s vynikajúcimi parametrami, s ľahkou a rýchlou stavbou a spoľahlivou a stabilnou kopulovou konštrukciou. Napriek týmto výhodám má hmotnosť iba 3,1 kg a rozmer v zbalenom stave iba 15 x 40 cm.
Bret 2 je malý, útulný a ľahký stan pre cesty v dvojici. Je ako stvorený na bicykel, kratší treking alebo na víkendové kempovanie - vďaka malému rozmeru sa vojde všade, nielen pri preprave, ale aj pri rozkladaní. Veľkým plusom stanu Bret je tiež, že sa vždy môžete spoľahnúť na jeho stabilitu. Jeho súčasťou je totiž podobne ako pri ďalších stanoch z tejto kategórie ľahká, ale pevná duralová konštrukcia tvare kopule a pevné kolíky k ukotveniu. Vyniká vysokou odolnosťou proti vonkajším vplyvom (vodeodolnosť podlaha 10 000 mm H2O, tropiko 6 000 mm H2O, stabilná konštrukcia) a dobrou priedušnosťou. Spoľahlivosť zaručujú kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené plášť stanu a aj podlážka. Stan ponúka spálňu s veľkorysým priestorom pre 2 osoby (140 x 210 cm) a jednu menšiu apsidu, ideálnu na odloženie batohu a inej výbavy. Dva vchodu zabezpečia nielen lepšiu prístupnosť, ale aj možnosť dobrého odvetrania v horúcom počasí.
Bret 2 je malý, útulný a ľahký stan pre cesty v dvojici. Je ako stvorený na bicykel, kratší treking alebo na víkendové kempovanie - vďaka malému rozmeru sa vojde všade, nielen pri preprave, ale aj pri rozkladaní. Veľkým plusom stanu Bret je tiež, že sa vždy môžete spoľahnúť na jeho stabilitu. Jeho súčasťou je totiž podobne ako pri ďalších stanoch z tejto kategórie ľahká, ale pevná duralová konštrukcia tvare kopule a pevné kolíky k ukotveniu. Vyniká vysokou odolnosťou proti vonkajším vplyvom (vodeodolnosť podlaha 10 000 mm H2O, tropiko 6 000 mm H2O, stabilná konštrukcia) a dobrou priedušnosťou. Spoľahlivosť zaručujú kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené plášť stanu a aj podlážka. Stan ponúka spálňu s veľkorysým priestorom pre 2 osoby (140 x 210 cm) a jednu menšiu apsidu, ideálnu na odloženie batohu a inej výbavy. Dva vchodu zabezpečia nielen lepšiu prístupnosť, ale aj možnosť dobrého odvetrania v horúcom počasí.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášt’ový samonosný stan s vnútornou konštrukciou |
| Vetracie okná | 1 |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , 210T Polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 40 x 15 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Apsida , cca 140 x 80 cm |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 120 |
| Body kríženia | 2 |
| Celková hmotnosť | 3,1 kg |
| Rozmer - vonkajší | 150 × 300 × 120 cm |
| Rozmer - vnútorný | 140 x 210 x 115 cm |
| Kolíky | duralové odľahčené |












