Husky | Burton 2-3
Obľúbený dvojplášťový stan Husky Burton pre 2 až 3 osoby s dvoma vchodmi. Stan má originálne riešenú vnútornú konštrukciu s dvomi základnými prútmi, ktoré doplňuje tretí, dopínací. viac
Obľúbený dvojplášťový stan s dvoma vchodmi, ktorý si s iným nemôžete spliesť – originálne riešenú vnútornú konštrukciu s dvomi základnými prútmi doplňuje tretí, dopínací, ktorý vytvára predsiene na oboch stranách stanu. Komfortný stan Burton pre dve osoby je núdzovo použiteľný pre troch. Je Ideálnym spoločníkom pri vašich víkendových potulkách.
Stan Burton je dvojplášťový stan s durawrapovými prútmi o priemere 7,9 a 8,5 mm. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry pre zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý 190T Polyester s vodným stĺpcom 6 000mm/cm2. Kolíky pre ukotvenie stanu sú z ocele.
Stan Burton je dvojplášťový stan s durawrapovými prútmi o priemere 7,9 a 8,5 mm. Vonkajší stan je vyrobený z 185T Polyesteru s vodným stĺpcom plášťa 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry pre zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý 190T Polyester s vodným stĺpcom 6 000mm/cm2. Kolíky pre ukotvenie stanu sú z ocele.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | 220 × 340 × 115 |
| Hmotnosť | 3,4 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | priedušný Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 45 x 17 cm |
| Príslušenstvo | sada oceľových kolíkov , opravárenský set |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | Áno (2) |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 6 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 115 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,4 kg |





