Husky | Husky Plus
Husky Plus je priestranný a pohodlný spací vak v rozšírenom variante na všetkiy outdoorové aktivity od jari až do jesene. Vysokú odolnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti zaručia najkvalitnejší materiál na vnútornej aj vonkajšej strane. viac
Pohodlie a priestor je presne to, čo vystihuje spací vak Husky Plus v rozšírenom vyhotovení. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručia teplotný komfort od jari až do jesene pri všetkých outdoorových aktivitách. Celkový efekt dopĺňa bohatá výbava a malý prepravný objem. Pozdĺžne zapínanie a systém pravého a ľavého zipsu pre ľahkú manipuláciu. Súčasťou štandardnej výbavy je sťahovací golier, vonkajšie vrecko na drobnosti, sťahovanie okolo hlavy a ramien, krycia léga hlavného zipsu a kompresný obal.
Parametre
| Materiál | Ripstop materiál |
|---|---|
| Materiál - výplň | Duté vlákno (1-kanálikové) |
| Rozmer | 230 x 95 cm |
| Certifikácia | Certifikát ISO_13537 |
| Hmotnosť (g) | 1570 g |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálkové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 100% Polyester |
| Vonkajší materiál | 100% Polyester Hexagonal Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 40 x 20 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal |
| Teplota extrém | -10 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | 6 °C |
| Teplota limit / low komfort | 2 °C |















