Husky | Ruby
Husky Ruby je spací vak, ktorý bude spoľahlivým spoločníkom popri kempovaní a výletov v prírode aj pri prvých mrazoch. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sa postarajú o pohodlie a poskytujú teplotný komfort pri všetkých outdoorových aktivitách. viac
Husky Ruby je spací vak, ktorý bude spoľahlivým spoločníkom popri kempovaní a výletov v prírode aj pri prvých mrazoch. V tomto spacáku ich totiž bez problémov prečkáš a komfortne sa vyspíš. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sa postarajú o pohodlie a poskytujú teplotný komfort pri všetkých outdoorových aktivitách. Vysokú odolnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti zaručia najkvalitnejší materiál na vnútornej aj vonkajšej strane. Spacák má pozdĺžne zapínanie a systém pravého a ľavého zipsu pre ľahkú manipuláciu. Vnútorný priestor možno rozšíriť zipsom o 20 cm. Súčasťou štandardnej výbavy je sťahovací golier, vrecko na drobnosti, veľké vrecko v kapucni, sťahovanie okolo hlavy a ramien a krycia léga hlavného zipsu.
Parametre
| Vodeodolnosť | Áno (Nylon Taffeta) |
|---|---|
| Materiál - výplň | Duté vlákno (1-kanálikové) |
| Rozmer | 220x85(+20) cm |
| Hmotnosť (g) | 1570 g |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1 kanálkové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Vonkajší materiál | 100% Polyester Hexagonal Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 40 x 22 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal |
| Teplota extrém | -14 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +2 °C |
| Teplota limit / low komfort | -2 °C |
| Vrecká | Veľké "Husky-vrecko" v kapucni , vonkajšie vrecko na drobnosti |












