MSR | Elixir 2
MSR Elixir 2 je veľmi odolný, ľahký a pevný dvojmiestny stan s dvoma predsieňami, ktorý je vhodný pre trojsezónne kempovanie. viac
MSR Elixir 2 je veľmi odolný, ľahký a pevný dvojmiestny stan s dvoma predsieňami, ktorý je vhodný pre trojsezónne kempovanie.
Stan je možné postaviť bez vnútorného stanu, len ako voľne stojace tropiko. V takomto prípade je stan ľahší o 25%. MSR Elixir 2 má dva vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu. Výhodou MSR Elixir 2 je kombinácia veľmi nízkej váhy a silnej odolnosti stanu. Stan je k dispozícii v zelenom a červenom prevedení.
Stan je možné postaviť bez vnútorného stanu, len ako voľne stojace tropiko. V takomto prípade je stan ľahší o 25%. MSR Elixir 2 má dva vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu. Výhodou MSR Elixir 2 je kombinácia veľmi nízkej váhy a silnej odolnosti stanu. Stan je k dispozícii v zelenom a červenom prevedení.
Parametre
| Konštrukcia | Samonosná konštrukcia |
|---|---|
| Vnútorný materiál | 40D Ripstop Nylón DWR / 20D Nylón Micro-mesh |
| Vonkajší materiál | 68D Ripstop Polyester , Polyurethane s DWR |
| Rozmer v zbalenom stave | 51 x 17 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | 2 predsiene s plochou 2 , 22 m2 |
| Vodeodolnosť tropika | 1 500 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 3 000 mm |
| Materiál podlaha | Polyurethane s DWR , 70D Taffeta Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 1 , 2 m |
| Celková hmotnosť | 2,77 kg |
| Materiál prútov | Hliník série 7000 |
| Rozmer - vnútorný | 127 x 213 cm |









