MSR | Access 2
MSR Access 2 je ultraľahký štvorsezónny stan, ktorý je konštruovaný tak, aby spĺňal všetky požiadavky skialpinistov, splitboardistov a cestovateľov. viac
MSR Access 2 je ultraľahký štvorsezónny stan, ktorý je konštruovaný tak, aby spĺňal všetky požiadavky skialpinistov, splitboardistov a cestovateľov.
Stan je ľahší ako klasický horolezecký stan, ale poskytuje lepšiu tepelnú izoláciu než štandardný trojsezónny trekkingový stan, čo z neho robí ideálnu voľbu pre milovníkov prírody. MSR Access 2 má rámovú konštrukciu s centrálnou oporou, ktorá zaručuje odolnosť proti nočnému sneženiu a vytvára dostatok priestoru pre výbavu. S jeho ultraľahkou tepelnou izoláciou poskytuje dostatok tepla a pohodlia počas chladných zimných nocí, zatiaľ čo je jeho váha na veľmi nízkej hodnote. Špičkové prúty Easton® Syclone™ odolávajú náročným zimným podmienkam, zatiaľ čo robustná konštrukcia rámu zaručuje optimálny priestor vnútri stanu.
Stavba tohto stanu je veľmi rýchla. Spojene prúty umožňujú stan ľahko postaviť aj v chladnom prostredí. Taktiež obsahuje vetracie otvory v tropiku, ktoré znižujú kondenzáciu, vodotesný zátvor Xtreme Shield™ pre dlhodobú životnosť a niekoľko bodov na kotvenie šnúr. V balení nájdete vnútorný stan, tropiko, prúty, kotviace kolíky, kotviace šnúry a skladovací vak. Odporúčame dokúpiť ochrannú podložku 13010, ktorá chráni podlahu stanu pred poškodením a zvyšuje jeho trvanlivosť. Zároveň umožňuje postaviť tropiko samostatne bez vnútorného stanu (možno dokúpiť ako doplnok).
Stan je ľahší ako klasický horolezecký stan, ale poskytuje lepšiu tepelnú izoláciu než štandardný trojsezónny trekkingový stan, čo z neho robí ideálnu voľbu pre milovníkov prírody. MSR Access 2 má rámovú konštrukciu s centrálnou oporou, ktorá zaručuje odolnosť proti nočnému sneženiu a vytvára dostatok priestoru pre výbavu. S jeho ultraľahkou tepelnou izoláciou poskytuje dostatok tepla a pohodlia počas chladných zimných nocí, zatiaľ čo je jeho váha na veľmi nízkej hodnote. Špičkové prúty Easton® Syclone™ odolávajú náročným zimným podmienkam, zatiaľ čo robustná konštrukcia rámu zaručuje optimálny priestor vnútri stanu.
Stavba tohto stanu je veľmi rýchla. Spojene prúty umožňujú stan ľahko postaviť aj v chladnom prostredí. Taktiež obsahuje vetracie otvory v tropiku, ktoré znižujú kondenzáciu, vodotesný zátvor Xtreme Shield™ pre dlhodobú životnosť a niekoľko bodov na kotvenie šnúr. V balení nájdete vnútorný stan, tropiko, prúty, kotviace kolíky, kotviace šnúry a skladovací vak. Odporúčame dokúpiť ochrannú podložku 13010, ktorá chráni podlahu stanu pred poškodením a zvyšuje jeho trvanlivosť. Zároveň umožňuje postaviť tropiko samostatne bez vnútorného stanu (možno dokúpiť ako doplnok).
Parametre
| Materiál | Karbon/kevlar |
|---|---|
| Rozmer | 279 x 213 x 107 cm |
| Hmotnosť | minimálna: 1,64 kg |
| Konštrukcia | Samonosná konštrukcia |
| Vnútorný materiál | 20D Ripstop Nylon DWR/ 10D Polyester Micromesh |
| Vonkajší materiál | 20D Ripstop Nylon 1200mm Xtreme Shield Polyuetan s DWR vodoodpudivou úpravou |
| Rozmer v zbalenom stave | 46 x 15 cm |
| Príslušenstvo | skladovací vak , Prúty , kotviace kolíky , kotviace šnúry |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | 2 predsiene s plochou 1.62 m2 |
| Vodeodolnosť tropika | 1 500 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | 30D Ripstop Nylon 3.000 mm Xtreme Shield Polyuretan s DWR vodoodpudivou úpravou |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 107 cm |
| Celková hmotnosť | 1,84 kg |
| Materiál prútov | Easton Syclone |
| Rozmer - vonkajší | 279 x 213 x 107 cm |
| Rozmer - vnútorný | 127 x 213 x 107 cm |
| Kolíky | 11 ks |



