MSR | Hubba Hubba NX
MSR Hubba Hubba NX je dvojmiestny stan vhodný na trojsezónne kempovanie v prírode. Silnou stránkou stanu je jeho ultranízka hmostnosť, keďže váži len 1,72 kg. viac
MSR Hubba Hubba NX je dvojmiestny stan vhodný na trojsezónne kempovanie v prírode. Silnou stránkou stanu je jeho ultranízka hmostnosť, keďže váži len 1,72 kg.
Výhodou Hubba Hubba NX je systém stavby Fast & Light, vďaka ktorej je možné postaviť stan nielen ako celok, ale aj ako prístrešok bez vnútorného stanu (len tropiko s prútmi). V tomto prípade bude postavený stan vážiť len 1350 g.
K stanu si je možné prikúpiť prídavnú podlážku MSR Univerzal Footprints. Husky Hubba Hubba NX disponuje zjednoteným systémom prútov DAC, ktoré sú vyklenuté tak, aby maximalizovali vnútorný priestor. Stan ponúka dve predsiene a má dva vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu, a taktiež poskytujú maximálny priestor vo vnútri stanu. Odvetrávanie a prísun čerstvého vzduchu zabezpečujú sieťované okná vnútorného stanu. Výhodou je aj kompresný obal s veľkým bočným vstupom, ktorý uľahčuje balenie.
Výhodou Hubba Hubba NX je systém stavby Fast & Light, vďaka ktorej je možné postaviť stan nielen ako celok, ale aj ako prístrešok bez vnútorného stanu (len tropiko s prútmi). V tomto prípade bude postavený stan vážiť len 1350 g.
K stanu si je možné prikúpiť prídavnú podlážku MSR Univerzal Footprints. Husky Hubba Hubba NX disponuje zjednoteným systémom prútov DAC, ktoré sú vyklenuté tak, aby maximalizovali vnútorný priestor. Stan ponúka dve predsiene a má dva vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu, a taktiež poskytujú maximálny priestor vo vnútri stanu. Odvetrávanie a prísun čerstvého vzduchu zabezpečujú sieťované okná vnútorného stanu. Výhodou je aj kompresný obal s veľkým bočným vstupom, ktorý uľahčuje balenie.
Parametre
| Materiál | Dural |
|---|---|
| Rozmer | 279 x 213 x 102 cm |
| Hmotnosť | minimálna: 1,54 kg |
| Konštrukcia | Samonosná konštrukcia |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | 20D Ripstop Nylon / 15 Nylon Micromesh |
| Vonkajší materiál | 20D Ripstop Nylon , 1200mm Durashield Polyurethane |
| Rozmer v zbalenom stave | 46 x 15 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | 2 predsiene s plochou 1.62 m2 |
| Vodeodolnosť tropika | 1 200 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 3 000 mm |
| Materiál podlaha | 30 D x Ripstop Nylon , 3000mm DuraShield Polyuretan s DWR |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 100 cm |
| Celková hmotnosť | 1,72 kg |
| Materiál prútov | Hliník |
| Rozmer - vonkajší | 279 x 213 cm |
| Rozmer - vnútorný | 127 x 213 cm |
| Kolíky | 10 ks |









