Coleman | Pingora 3 BlackOut
Coleman Pingora 3 BlackOut je ľahký, vetru odolný stan, samonosné konštrukcie, nízkej hmotnosti s exkluzívnou technológiou BlackOut bedroom. Stan ponúka dokonalú ochranu pred vetrom a dažďom. Samonosná konštrukcia 3 tyčí, tvorí dostatočne veľký priestor v spálni aj v predsieni. viac
Coleman Pingora 3 BlackOut je ľahký, vetru odolný stan, samonosné konštrukcie, ideálne pre tých ktorí hľadajú nízku hmotnosť vybavenia, dohromady s exkluzívnou technológiou BlackOut bedroom. Pingora 3 BlackOut ponúka dokonalú ochranu pred vetrom a dažďom vďaka vodnému stĺpcu 5000mm. Táto kombinácia je naozaj skvelou voľbou pre cestovateľov. Samonosná konštrukcia 3 tyčí, tvorí dostatočne veľký priestor v spálni aj v predsieni.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 200 x 330 x 120 cm |
| Hmotnosť | 3,7 kg |
| Vnútorný materiál | Vnútorná miestnosť z polyesterového taftu |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie , ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 9 x 40 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Materiál podlaha | Polyester , PU záter , podlepené švy , nehorľavý |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 120 cm |







