Pinguin | Gemini 150 Extreme
Stan Pinguin Gemini 150 Extreme je kopulový priestranný stan pre 2 až 3 osoby určený aj do náročných podmienok. Odvodený od základného modelu Gemini 150 so zníženou hmotnosťou, zvýšenou vodeodolnosťou a pevnosťou konštrukcie. viac
Stan Pinguin Gemini 150 Extreme je kopulový priestranný stan pre 2 až 3 osoby určený aj do náročných podmienok. Je odvodený od základného modelu Gemini 150, no ponúka viaceré vylepšnia - zvýšenú vodeodolnosť podlahy (až 12 000 mm H20), pevnejší materiál vonkajšieho stanu, pevnejšiu konštrukciu vďaka 3 prútom z duralo 7075 T9 s hrúbkou 9,5 mm. Stan je kvôli lepšej odolnosti znížený o približne 10 cm. V neposlednom rade ponúka Gemini 150 vo verzii Extreme aj zníženú hmotnosť: 3,4 kg.
Pinguin Gemini 150 Extreme má klasicku kopulovú konštrukciu tvorenú dvomi hlavnými prútmi a prídavným polovičným prútom, ktorý vytvára dve predsienky s hĺbkou 80 cm - budete tam mať dostatok priestoru na batohy a výbavu. Vnútorný stan poskytuje dostatok priestoru pre 2 osoby, v prípade potreby v ňom presipa aj tri osoby - šírka vnútorného stanu je 150 cm, dĺžka 220 cm. Stan má tradičné dva vchody, dve predsienky a dva zvonku uzatvárateľné vetracie otvory. Vyrába sa v dvoch farbách - zelenej a tmavo-oranžovej.
Pinguin Gemini 150 Extreme má klasicku kopulovú konštrukciu tvorenú dvomi hlavnými prútmi a prídavným polovičným prútom, ktorý vytvára dve predsienky s hĺbkou 80 cm - budete tam mať dostatok priestoru na batohy a výbavu. Vnútorný stan poskytuje dostatok priestoru pre 2 osoby, v prípade potreby v ňom presipa aj tri osoby - šírka vnútorného stanu je 150 cm, dĺžka 220 cm. Stan má tradičné dva vchody, dve predsienky a dva zvonku uzatvárateľné vetracie otvory. Vyrába sa v dvoch farbách - zelenej a tmavo-oranžovej.
Parametre
| Materiál | Nylon , Nylon Ripstop |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Konštrukcia | 2 prúty + jeden krátky prídavný |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Nylon , Nylon Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 17 cm |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | 2 (hĺbka 80cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 12 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 110 (115) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 2,4 kg |
| Rozmer - vonkajší | cca 310 x 235 x 115 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 150 x 110 cm |
| Kolíky | 16 ks |






