Pinguin | Gemini 150
Stan Pinguin Gemini 150 je kopulový priestranný stan pre 2 až 3 osoby. Ponúka obľúbenú konštrukciu s dvomi hlavnými a tretím prípadvným prútom, vytvárajúcim dve väčšie predsienky. viac
Stan Pinguin Gemini 150 je kopulový priestranný stan pre 2 až 3 osoby. Ponúka obľúbenú konštrukciu, tvorenú dvomi hlavnými prútmi a prídavným polovičným prútom, ktorý vytvára dve predsienky s hĺbkou 80 cm - budete tam mať dostatok priestoru na batohy a výbavu.Ptúry sú vyrobené z pevného a odolného duralu 7001 T6 o priemere 9,5 cm. Vodeodolnosť podlahy je 10 000 mm H20, vonkajší stan ponúka vodný stĺpec 4 000 mm H20.
Vnútorný stan poskytuje dostatok priestoru pre 2 osoby, v prípade potreby v ňom prespia aj tri osoby - šírka vnútorného stanu je 150 cm, dĺžka 220 cm. Stan má tradičné dva vchody, dve predsienky a dva zvonku uzatvárateľné vetracie otvory. Celková hmotnosť stanu je 3,5 kila, rozmer zbaleného stanu je 50 x 17 cm.
Vnútorný stan poskytuje dostatok priestoru pre 2 osoby, v prípade potreby v ňom prespia aj tri osoby - šírka vnútorného stanu je 150 cm, dĺžka 220 cm. Stan má tradičné dva vchody, dve predsienky a dva zvonku uzatvárateľné vetracie otvory. Celková hmotnosť stanu je 3,5 kila, rozmer zbaleného stanu je 50 x 17 cm.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Konštrukcia | 2 prúty + jeden krátky prídavný |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 120 (125) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,5 kg |
| Rozmer - vonkajší | cca 310 x 235 x 125 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 150 x 120 cm |






