Pinguin | Gemini 150 Extreme Snow
Stan Gemini 150 Extreme Snow je odvodený od základného modelu Gemini 150 so zníženou hmotnosťou, zvýšenou vodeodolnosťou a pevnosťou konštrukcie a so snehovými límcami. Stan je použiteľný aj v náročných, horských a zimných pomienkach. viac
Stan Gemini 150 Extreme Snow je odvodený od základného modelu Gemini 150 so zníženou hmotnosťou, zvýšenou vodeodolnosťou a pevnosťou konštrukcie a so snehovými límcami. Stan je použiteľný aj v náročných, horských a zimných pomienkach. Oproti základnému modelu Gemini 150 no ponúka viaceré vylepšenia - zvýšenú vodeodolnosť podlahy - až 12 000 mm H20, spevnenú konštrukciu tvorenú 3 prútmi z Duralu 7075 T9 s hrúbkou 9,5 mm a odolnejším materiálom vonkajšieho stanu. Stan je tiež kvôli lepšej odolnosti znížený o približne 10 cm.
Pinguin Gemini 150 Extreme Snow má klasicku kopulovú konštrukciu tvorenú dvomi hlavnými prútmi a prídavným polovičným prútom, ktorý vytvára dve predsienky s hĺbkou 80 cm - budete tam mať dostatok priestoru na batohy a výbavu. Vo verzii Snow navyše disponuje snežnými límcami, ktoré poskytujú možnosť použitia v snehových podmienkach a ešte zlepšujú stabilitu stanu. Vnútorný stan poskytuje dostatok priestoru pre 2 osoby, v prípade potreby v ňom presipa aj tri osoby - šírka vnútorného stanu je 150 cm, dĺžka 220 cm. Stan má tradičné dva vchody, dve predsienky a dva zvonku uzatvárateľné vetracie otvory. Vyrába sa v dvoch farbách - zelenej a tmavo-oranžovej.
Pinguin Gemini 150 Extreme Snow má klasicku kopulovú konštrukciu tvorenú dvomi hlavnými prútmi a prídavným polovičným prútom, ktorý vytvára dve predsienky s hĺbkou 80 cm - budete tam mať dostatok priestoru na batohy a výbavu. Vo verzii Snow navyše disponuje snežnými límcami, ktoré poskytujú možnosť použitia v snehových podmienkach a ešte zlepšujú stabilitu stanu. Vnútorný stan poskytuje dostatok priestoru pre 2 osoby, v prípade potreby v ňom presipa aj tri osoby - šírka vnútorného stanu je 150 cm, dĺžka 220 cm. Stan má tradičné dva vchody, dve predsienky a dva zvonku uzatvárateľné vetracie otvory. Vyrába sa v dvoch farbách - zelenej a tmavo-oranžovej.
Parametre
| Materiál | Nylon , Nylon RipStop (UV ochrana) |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Konštrukcia | 3 prúty |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Nylon , Nylon Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 17 cm |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 12 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 110 (115) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,6 kg |
| Rozmer - vonkajší | cca 310 x 235 x 115 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 150 x 110 cm |






