Husky | Maestro
Husky Maestro je univerzálny a pohodlný spací vak so širokými možnosťami využitia na outdoorové aktivity od jari do jesene. Tento spací vak je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dostatočný teplotný komfort, vysokú ododlnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti. viac
Husky Maestro je univerzálny a pohodlný spací vak so širokými možnosťami využitia na outdoorové aktivity od jari do jesene. Tento spací vak je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dostatočný teplotný komfort, vysokú ododlnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti. Súčasťou štandardnej výbavy je zatepľovací golier, systém pravého a ľavého zipsu, pozdĺžne zapínanie, sťahovanie okolo hlavy, zatepľovacia léga pozdĺž hlavného zipsu, vrecká na drobnosti či kompresný obal.
Parametre
| Materiál | Ripstop materiál |
|---|---|
| Priedušnosť | Áno |
| Materiál - výplň | Duté vlákno (1-kanálikové) |
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Certifikácia | Certifikát ISO_13537 |
| Hmotnosť (g) | 1690 g |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálkové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 100% Polyester |
| Vonkajší materiál | 210T Polyester Hexagonal Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 19 cm |
| Teplota extrém | -7 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +6 °C |
| Teplota limit / low komfort | +2 °C |










