Husky | Emotion
Husky Emotion je múmiový spacák vhodný do náročnejších mrazivých podmienok. viac
Husky Emotion je múmiový spacák vhodný do náročnejších mrazivých podmienok. Spacák disponuje kvalitnou náplňou zo 7-kanálikového dutého vlákna, ktoré zabezpečuje vynikajúci tepelný komfort. Vysoká odolnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti sú zaručené prvotriednymi materiálmi na vnútornej (Soft Nylon) i vonkajšej (40D 290T Nylon Ripstop) strane spacáku. Huskz Emotion neabsorbuje vlhkosť, rýchlo schne a je vhodný aj pre alergikov. Protišmykové pásy na zadnej časti zabraňujú sklzaniu spacáku z podložky. Zateplený anatomický zips sa stará o ľahkú manipuláciu. Ďalšou výbavou sú vonkajšie a vnútorné vrecká na drobnosti, vrecko na vankúš, sťahovanie okolo hlavy, krycie lemy hlavného zipsu a odnímateľný zatepľovací vak na nohy.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 210 cm |
| Konštrukcia | Dvojvrstvováň |
| Plnenie | Hollowfibre 2 x 190 g/m2 – 4-kanálikové |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 40D 290T Nylon Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 41 x 27 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , protišmykové pásy , krycia léga hlavného zipsu , odnímateľný zatepľovací vak na nohy |
| Hmotnosť (kg) | 2,1 kg |
| Dĺžka | 210 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 185 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko na drobnosti , vrecko na vankúš |
| T - Komfort (podľa EN13537) | 2 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | -3 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -20 °C |

















