Husky | Enjoy
Husky Enjoy je teplý spací vak plnený syntetickým 7 kanálikovým dutým vláknom. Zvládne aj náročnejšie podmienky. viac
Husky Enjoy je teplý spací vak plnený syntetickým 7 kanálikovým dutým vláknom. Zvládne aj náročnejšie podmienky. Je vyrobený z kvalitných materiálov, z vonkajšieho 40D 290T RipStop Nylon, z vnútorného Soft Nylon a z výplne, ktorá sa skladá zo 7 kanálikového umelého vlákna. Tieto materiály zaručujú vysokú odolnosť, pohodlie a vynikajúci teplotný komfort. Samozrejmosťou výbavy sú protišmykové pásy na zafixovanie karimatky, aby držala pri spacáku, zateplovací golier, sťahovanie okolo hlavy, vnútorné vrecko pre vytvorenie si vankúša, anatomický zateplený zips, aby teplo neunikalo von, vrecko na nohy a vrecko na drobnosti. V ponuke sú dve veľkosti, pri jednej je odporúčaná maximálna výška postavy 195 centimetrov a pri druhej Long variante je to 205 centimetrov. Rozmery spacieho vaku Enjoy sú 85 x 220 cm / 85 x 230 cm a v zbalenom stave sú 27 x 41 cm / 27 x 42 cm. Jeho váha je 2150 g / 2200 g. Spací vak Enjoy je možné použiť do chladného počasia, až do výšky -26 stupňov Celzia. Hodnota komfortnej teploty je -2 stupne Celzia, hodnota Limit je -8 stupňov Celzia.
Parametre
| Materiál - výplň | Duté vlákno |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 / 85 x 230 cm |
| Rok kolekcie | upravené 2021 |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 7 kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 40D 290T RipStop Nylon |
| Rozmer v zbalenom stave | 27 x 41 / 27 x 42 cm |
| Príslušenstvo | protišmykové pásy , kompresný obal , vak na nohy |
| Hmotnosť (kg) | 2,15 / 2,2 kg |
| Dĺžka | 220 / 230 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Teplota extrém | -26 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 / 205 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | -2 °C |
| Teplota limit / low komfort | -8 °C |
| Vrecká | vrecko na drobnosti , vrecko na vytvorenie si vankúša |







