Husky | Gala
Husky Gala je priestranný a pohodlný dekový spací vak, ktorý sa hodí do miernejších podmienok a vyšších teplôt. viac
Husky Gala je priestranný a pohodlný dekový sapcí vak, ktorý sa hodí do miernejších podmienok a vyšších teplôt. Jednoduchým rozopnutím sa dá z neho vytvoriť veľkú príjemnú prikrývku. Je vyrobený z kvalitných materiálov, z vonkajšieho 70D 190T Nylon Taffeta, z vnútorného Polycotton a z výplne, ktorú tvorí 4 kanálikové duté vlákno. Tieto materiály zabezpečujú pohodlie a zodpovedajúci teplotný komfort. Rozmery spacáku Gala sú 90 x 220 centimetrov a v zbalenom stave sú cca 20 x 40 centimetrov. Odporúčaná maximálna výška postavy je 195 centimetrov. Spacák Gala váži 1900 gramov. Je vybavený systémom lavého a pravého zipsu (dva spacáky sa dajú spojiť do jedného veľkého), pozdĺžneho zapínania, sťahovania okolo hlavy, kompresným obalom, vnútorným a vonkajším vreckom na drobnosti a reflexnými prvkami. Dekový spacák Gala je ideálny na výlety do prírody, do kempu, na chaty, festivaly či všade tam, kde je prvoradé pohodlie, variabilita a dostatočný priestor.
Parametre
| Materiál | Nylon , Polycotton |
|---|---|
| Materiál - výplň | Duté vlákno |
| Rozmer | 90 x 220 cm |
| Certifikácia | ISO 13537 |
| Konštrukcia | jednovrstvová |
| Plnenie | Duté vlákno , 4-kanálkové |
| Vnútorný materiál | Polycotton |
| Vonkajší materiál | 70D 190T Nylon Taffeta |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 40 cm |
| Príslušenstvo | reflexné prvky , kompresný obal , systém pravého a ľavého zipsu , pozdĺžne zapínanie , sťahovanie okolo hlavy |
| Hmotnosť (kg) | 1,9 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Dekový |
| Vrecká | vnútorné a vonkajšie vrecko na drobnosti |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +14 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | +10 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | +0 °C |














