Husky | Bizam 2 Classic
Stan Husky Bizam 2 je základným modelom outdoorovej rady stanov Husky, Bizam Classic je jeho staršia generácia, ktorá ponúka predovšetkým neprekonateľnú cenu a tradičný zeleno-oranžový Husky dizajn. Je praktický, rozmermi malý, jednoduchým a rýchlym rozložením a zložením je ideálnym ekonomickým riešením pre príležitostné nocovanie pre jednu až dve osoby. viac
Stan Husky Bizam 2 je základným modelom outdoorovej rady stanov Husky, Bizam Classic je jeho staršia, upravená generácia, ktorá ponúka predovšetkým neprekonateľnú cenu, jednoduchosť a s tým spojenú rýchlosť rozloženia a zloženia a tradičný zeleno-oranžový dizajn Husky. Bizam 2 Classic je praktický, rozmermi malý a je vhodným ekonomickým riešením pre príležitostné nocovanie pre jednu alebo dve osoby. Je neuveriteľne ľahký, skladný a okamžite použiteľný - veľmi ľahko a rýchlo ho rozložíte aj zložíte. Jedna spálňa s rozmerom 200 x 140 cm je prístupná jediným vchodom. Na uloženie vecí poslúži malá apsida. Pre dobré odvetranie je stan v hornej časti vybavený dvomi uzatvárateľnými vetracími otvormi.
Husky Bizam 2 Classic je ideálna voľba na občasné výlety a prenocovanie v prírode, pri vode, v kempoch a na festivaloch.
Husky Bizam 2 Classic je ideálna voľba na občasné výlety a prenocovanie v prírode, pri vode, v kempoch a na festivaloch.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Certifikácia | ISO 811 2018 |
| Hmotnosť | minimálna 2,8 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , Nylon 190T |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 15 x 50 cm |
| Príslušenstvo | sada an opravy |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | 1 apsida |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Vrstvený Polyester |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 120 - 125 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,2 kg |
| Materiál prútov | durawrap |
| Rozmer - vonkajší | 145 x 290 x 125 cm |
| Rozmer - vnútorný | 140 x 200 x 120 cm |
| Kolíky | ocelové |










