Husky | Bird 3 Classic
Husky Bird 3 Classic je jednoduchý, ľahký a cenovo zaujímavý trojmiestny turistický stan. viac
Husky Bird 3 Classic je jednoduchý a ľahký trojmiestny turistický stan z rady Husky Classic, ktorá ponúka predovšetkým neprekonateľnú cenu a tradičný zeleno-oranžový Husky dizajn. Je praktický, rozmermi malý a vyniká aj jednoduchým a rýchlym rozložením a zložením. Poskytuje priestrannú spálňu s rozmerom cca 180 x 215 cm, ktorá poslúži dvom alebo trom noclažníkom, jeden vchod s malou apsidou na uloženie výbavy a s dvomi vetracími otvormi v hornej časti.
Stan Bird 3 Classic sa ideálne hodí na príiežitostné nocovanie v kempe, pri vode či na festivaloch, no rovnako dobre vďaka svojej nízkej hmotnosti poslúži aj pri trekoch v menej náročných podmienkach. Ak hľadáte jednoduchý a cenovo zaujímavý stan pre 2 až 3 osoby, Bird 3 Classic od českého výrobcu Husky je výbornou voľbou.
Stan Bird 3 Classic sa ideálne hodí na príiežitostné nocovanie v kempe, pri vode či na festivaloch, no rovnako dobre vďaka svojej nízkej hmotnosti poslúži aj pri trekoch v menej náročných podmienkach. Ak hľadáte jednoduchý a cenovo zaujímavý stan pre 2 až 3 osoby, Bird 3 Classic od českého výrobcu Husky je výbornou voľbou.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Hmotnosť | minimálna: 3,2 kg |
| Konštrukcia | Dvojplášťový , vnútorná konštrukcia , samonosný |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný Nylon 190T , sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 15 x 50 cm |
| Príslušenstvo | Opravná sada |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 1 x Apsida |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Materiál podlaha | Vrstvený Polyethylen , 100% nepremokavý |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 125 - 130 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,6 kg |
| Rozmer - vonkajší | 300 x 185 x 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | 215 x 180 x 125 cm |
| Kolíky | ocelové |
















